piłka nożna
Analizy i typy bukmacherskie
Udostępnij:
FacebookTwitter
PKO Ekstraklasa
Pogoń Szczecin Pogoń Szczecin
 
Piast Gliwice Piast Gliwice Piast Gliwice

Pogoń Szczecin vs Piast Gliwice w środowym meczu XXXVI serii gier w polskiej LOTTO Ekstraklasie. Brakuje wam pomysłu na zakład przed tym spotkaniem? Sprawdźcie nasze darmowe typy bukmacherskie. 

Analiza meczu Pogoń Szczecin : Piast Gliwice
Piast wygra

Jakkolwiek nieprawdopodobnie to zabrzmi, Piast gra w środę o tytuł Mistrza Polski! Zakładając, że gliwiczanie wygrają w Szczecinie, niezależnie od wyników Legii, wystarczy w ostatniej kolejce pokonać Lecha, aby świętować tytuł (najdelikatniej rzecz ujmując, nieprzepadający za Legią kibice Kolejorza z pewnością nie będą mieli swoim pupilom za złe porażki w Gliwicach). Piast gra bardzo dobrze, a co równie ważne, dopisuje mu szczęście, gdyż takiego strzału jak w końcówce meczu z Jagą Tomasz Jodłowiec prawdopodobnie nie oddał nigdy nawet na treningu. Obstawiamy triumf gości i tytuł mistrzowski dla Piasta.

Gol w obu połowach     

W meczach z udziałem Pogoni pada w ostatnich tygodniach mnóstwo bramek, a grając w środę bez najmniejszej presji nie powinno się to zmienić. Pogoń powinna zagrać odważnie i ofensywnie i albo sama trafi do siatki, albo (co bardziej prawdopodobne) nadzieje się na jakąś kontrę Piasta. Tak czy inaczej, gol w każdej z połów w tym meczu wydaje nam się całkiem realny.

Jak ilość rzutów rożnych przekłada się na wynik meczu?

Udostępnij:
FacebookTwitter

Komentarze

Avatar

Oczywistym jest, że Pogoń i Lech rozścielą teraz przed Piastem czerwony dywan. Fair kurs na mistrzowstwo Piasta to teraz ok 1.13

Napisz nowy komentarz

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.

Restricted HTML

  • Allowed HTML tags: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.