piłka nożna
Analizy i typy bukmacherskie
Udostępnij:
FacebookTwitter
PKO Ekstraklasa
Raków Częstochowa Raków Częstochowa
 
Lech Poznań Lech Poznań Lech Poznań

Raków Częstochowa vs Lech Poznań w sobotnim meczu VI serii gier w polskiej PKO Ekstraklasie. Zastanawiacie się jaki zakład warto postawić przed tym spotkaniem u bukmachera? Sprawdźcie nasze darmowe typy sportowe.

Analiza meczu Raków Częstochowa : Lech Poznań
Raków AH (+0,25)

Wydaje się, że z gospodarzy zeszła już presja związana z grą w najwyższej klasie rozgrywkowej. Po kiepskim początku Raków gra z tygodnia na tydzień coraz lepiej i obstawiamy, że nie ulegnie tutaj Lechowi (handicap azjatycki sprawia, że nawet w przypadku remisu wygrywamy połowę stawki). Kolejorz poza domem spisuje się katastrofalnie, a z 11 poprzednich wyjazdów potrafił wygrać jedynie w Łodzi. W tej sytuacji przynajmniej remis i wygrana połowa stawki wydają nam się jak najbardziej prawdopodobne.

Poniżej 2,5 goli

W tym meczu raczej nie padnie wiele goli. Oba zespoły prezentują zazwyczaj dość defensywny styl i oba szukają swoich okazji w szybkiej kontrze lub po stałym fragmencie gry. 3 lub więcej goli padło jedynie w 2/7 poprzednich meczów z udziałem Rakowa oraz w zaledwie 1/6 ostatnich wyjazdowych spotkań Lecha, dlatego gdybyśmy musieli wytypować tutaj wynik Correct Score, to naszą propozycją byłby bezbramkowy remis lub skromna wygrana gospodarzy.

Kiedy postawić zakład bukmacherski?

Udostępnij:
FacebookTwitter

Napisz nowy komentarz

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.

Restricted HTML

  • Allowed HTML tags: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.