piłka nożna
Analizy i typy bukmacherskie
Udostępnij:
FacebookTwitter
La Liga
Real Madrid Real Madryt
 
Real Valladolid Real Valladolid Real Valladolid

Real Madryt vs Real Valladolid w sobotnim meczu II serii gier w hiszpańskiej La Liga. Zastanawiacie się jaki zakład warto postawić przed tym spotkaniem? Sprawdźcie nasze darmowe typy bukmacherskie.

Analiza meczu Real Madryt : Real Valladolid
Real AH (-1,75)

Mimo kiepskiej gry w letnich sparingach Real znakomicie zaprezentował się przed tygodniem i pewnie wygrał w Vigo, mimo że przez sporą część meczu grał w osłabieniu. Co prawda Valladolid wygrało na inaugurację w Sevilli, jednak tam z kolei to Betis musiał sobie od 8 minuty radzić bez jednego zawodnika, a i tak był bliski dowiezienia cennego remisu. Jeśli Królewscy choćby po części zagrają tak jak tydzień temu, to odniosą pewne i przekonujące zwycięstwo.

Obie drużyny strzelą

W meczach z udziałem Królewskich zazwyczaj jest spore value w zakładzie Both To Score. Magia Realu robi swoje i działa na wyobraźnię typerów i bukmacherów, tymczasem fakty są takie, że gospodarze rzadko kończą mecze z zerowym kontem po stronie strat. Taka sytuacja miała miejsce w zaledwie 1/12 poprzednich meczów z udziałem Realu, z kolei Valladolid trafiło do siatki w 10/12 ostatnich meczów poza domem i liczymy, że trafi również w sobotę.

Jak skutecznie analizować mecze?

Udostępnij:
FacebookTwitter

Napisz nowy komentarz

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.

Restricted HTML

  • Allowed HTML tags: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.