piłka nożna
Analizy i typy bukmacherskie
Udostępnij:
FacebookTwitter
La Liga
Real Madrid Real Madryt
 
Real Sociedad Real Sociedad Real Sociedad

Real Madryt vs Real Sociedad w niedzielnym meczu XVIII serii gier w hiszpańskiej La Liga. Zastanawiacie się jaki zakład postawić przed tym spotkaniem? Sprawdźcie nasze darmowe typy bukmacherskie.

Analiza meczu Real Madryt : Real Sociedad
Sociedad AH (+1,75)  

Po remisie w Villarreal Królewscy tracą do Barcelony już 7 oczek i oczywiście to oni będą zdecydowanymi faworytami tego starcia. Goście lata świetności mają dawno za sobą, dlatego najprawdopodobniej komplet punktów zostanie na Bernabeu, natomiast nie spodziewamy się pogromu. Wyżej niż jednym golem Baskowie przegrali zaledwie 1/20 poprzednich spotkań poza domem, dlatego proponowany przez nas handicap azjatycki wydaje się rozsądny, a w najgorszym scenariuszu zakładamy stratę połowy stawki.

Obie drużyny strzelą/Ponad 2,5 goli  

Poprzednia wizyta Basków w Madrycie zakończyła się ich klęską aż 2:5. Być może tym razem nie będziemy świadkami aż takich fajerwerków, natomiast powinniśmy obejrzeć gole w obie strony. Sociedad trafił podczas 10/12 poprzednich spotkań na Bernabeu i obstawiamy, że znajdzie drogę do siatki także w niedzielę.

Udostępnij:
FacebookTwitter

Napisz nowy komentarz

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.

Restricted HTML

  • Allowed HTML tags: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Bonusy i promocje bukmacherskie

Bonusy Bukmacherskie

Przedstawiamy Wam aktualne, wybrane bonusy bukmacherskie oferowane przez bukmacherów online. Aby dowiedzieć się więcej o bonusach, odwiedź nasz poradnik bonusowy.