piłka nożna
Analizy i typy bukmacherskie
Udostępnij:
FacebookTwitter
Serie A
AS Roma AS Roma
 
S.S. Lazio S.S. Lazio S.S. Lazio

AS Roma vs Lazio w niedzielnych derbach Rzymu? Kto okaże się górą? Jaki zakład warto postawić przed tym spotkaniem u bukmachera? Sprawdźcie nasze darmowe typy sportowe.

Analiza meczu AS Roma : S.S. Lazio
Poniżej 7 kartek

Typerzy tradycyjnie rzucili się na linie overowe, jak pies na świeże mięso, tymczasem nie ma ku temu najmniejszych podstaw (poza tym, że to derby). W poprzednich starciach pomiędzy tymi rywalami sędziowie sięgali do kieszeni kolejno 6/9/4/6/6/5/6 i 4 razy, a więc opcją Over 7 kartek zakończył się tylko 1/8 poprzednich pojedynków. Spotkanie posędziuje Gianpaolo Calvarese, który pokazuje śr. 4,77 kartek/mecz, dlatego dostrzegamy spore value w tym typie.

Obie drużyny strzelą - NIE

Rzecz jasna nie jest to żaden pewniak, jednak kurs 1.36 na opcję Both To Score uważamy za kompletną kpinę! W ten sposób zakończyło się co prawda 5/9 poprzednich starć bezpośrednich, jednak w aż 4 przypadkach jedna z drużyn kończyła mecz bez choćby honorowego trafienia i nie widzimy najmniejszego powodu, aby tym razem miało stać się inaczej.

Najwyższe wygrane w zakładach bukmacherskich

Correct Score 0:0

 

 

Udostępnij:
FacebookTwitter

Komentarze

Avatar

X2

GG

Napisz nowy komentarz

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.

Restricted HTML

  • Allowed HTML tags: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Bonusy i promocje bukmacherskie

Bonusy Bukmacherskie

Przedstawiamy Wam aktualne, wybrane bonusy bukmacherskie oferowane przez bukmacherów online. Aby dowiedzieć się więcej o bonusach, odwiedź nasz poradnik bonusowy.