piłka nożna
Analizy i typy bukmacherskie
Udostępnij:
FacebookTwitter
Puchar Ligi Angielskiej
Tottenham Hotspur Tottenham Hotspur
 
Chelsea F.C. Chelsea Chelsea F.C.

Tottenham vs Chelsea we wtorkowym półfinale Pucharu Ligi Angielskiej. Brakuje wam pomysłu na zakład przed tym spotkaniem? Sprawdźcie nasze darmowe typy bukmacherskie. 

Analiza meczu Tottenham Hotspur : Chelsea
Tottenham awans  

Mecz powinien być bardzo wyrównany, a o awansie do wielkiego finału zadecydują prawdopodobnie dyspozycja dnia i detale (warto pamiętać, że półfinał rozgrywany jest systemem mecz/rewanż). Koguty są na ten moment w nieco lepszej formie, poza tym rozegrają jedno z ostatnich spotkań na Wembley w roli gospodarza i to właśnie im przyznajemy nieco większe szanse na promocję. Oba zespoły zmierzyły się pod koniec listopada i wówczas Tottenham rozbił Chelsea aż 3:1.

Gol w obu połowach  

W meczach pomiędzy obiema drużynami w większości przypadków pada sporo bramek i obstawiamy, że identycznie stanie się we wtorek. 6/7 poprzednich starć bezpośrednich kończyło się opcją Both To Score/Over 2,5, dlatego zakład na gola w każdej z połów wydaje nam się dość bezpieczny.

Udostępnij:
FacebookTwitter

Napisz nowy komentarz

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.

Restricted HTML

  • Allowed HTML tags: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Bonusy i promocje bukmacherskie

Bonusy Bukmacherskie

Przedstawiamy Wam aktualne, wybrane bonusy bukmacherskie oferowane przez bukmacherów online. Aby dowiedzieć się więcej o bonusach, odwiedź nasz poradnik bonusowy.