piłka nożna
Analizy i typy bukmacherskie
Udostępnij:
FacebookTwitter
Premier League
Tottenham Hotspur Tottenham Hotspur
 
Manchester Utd Manchester Utd Manchester Utd

Tottenham Hotspur vs Manchester United w niedzielnym szlagierze XXII angielskiej Premier League. Kto okaże się górą w pojedynku gigantów na Wembley? Sprawdźcie nasze darmowe typy bukmacherskie na to spotkanie.             

Analiza meczu Tottenham Hotspur : Manchester Utd
Tottenham AH (-0,25)    

Spodziewamy się znakomitego i mega zaciętego pojedynku, jednak nieco więcej szans przyznajemy gospodarzom, a handicap azjatycki nadaje się ku temu idealnie (w przypadku remisu tracimy tylko połowę stawki). Tottenham jest w wybornej formie i wygrał 8/10 poprzednich spotkań w roli gospodarza. Co prawda United odżyli pod wodzą nowego szkoleniowca, jednak na terenie Spurs polegli w 3 kolejnych meczach i obawiamy się, że tym razem może być podobnie. Tej rywalizacji towarzyszy zresztą ciekawa statystyka - 8/9 poprzednich starć H2H wygrał gospodarz (ktokolwiek nim był).

Obie drużyny strzelą/Ponad 2,5 goli  

Być może Czerwonym Diabłom trudno będzie o choćby punkt na Wembley, natomiast z pewnością stać ich na przynajmniej honorowe trafienie. Proponowaną przez nas kombinacją zakończyło się 9/10 ostatnich wyjazdowych meczów United i obstawiamy, że podobnie stanie się w niedzielę.

Gol w obu połowach  

Typ wynikający z poprzedniego zakładu, jednak chyba nieco bezpieczniejszy. Bezbramkowy remis do przerwy wydaje nam się mało prawdopodobny.

Udostępnij:
FacebookTwitter

Komentarze

Avatar

0-0 po nudnej jak flaki z olejem u mojej teściowej w niedzielę po sumie grze!

Napisz nowy komentarz

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.

Restricted HTML

  • Allowed HTML tags: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Bonusy i promocje bukmacherskie

Bonusy Bukmacherskie

Przedstawiamy Wam aktualne, wybrane bonusy bukmacherskie oferowane przez bukmacherów online. Aby dowiedzieć się więcej o bonusach, odwiedź nasz poradnik bonusowy.