piłka nożna
Analizy i typy bukmacherskie
Udostępnij:
FacebookTwitter
Premier League
West Ham United West Ham
 
Arsenal F.C. Arsenal Arsenal F.C.

West Ham United vs Arsenal Londyn w jedynym poniedziałkowym meczu zamykającym zmagania w XVI serii gier angielskiej Premier League. Zastanawiacie się jaki zakład warto postawić przed tym spotkaniem? Sprawdźcie nasze darmowe typy bukmacherskie.

Analiza meczu West Ham : Arsenal
West Ham nie przegra

Starcie kulawych ze ślepcami. Oba zespoły wygrały zaledwie po 1/10 poprzednich meczów i w pojedynku z rywalem zza miedzy będą chciały przełamać tę katastrofalną passę. Komu się ta sztuka uda? Nieco więcej szans dajemy tutaj gospodarzom. Przed tygodniem Młoty potrafiły wygrać na Stamford Bridge, natomiast w Arsenalu na nic zdała się póki co zmiana szkoleniowca i Kanonierzy nadal zawodzą na całej linii.

Poniżej 3,5 goli

Forma obu zespołów daleka jest od ideału, dlatego raczej nie będzie im tutaj zależało na tworzeniu pięknego widowiska, lecz będą myśleć wyłącznie o wywalczeniu kompletu punktów. Opcją Under 3,5 zakończyło się aż 6/8 poprzednich meczów West Hamu oraz 5/7 poprzednich spotkań Arsenalu i obstawiamy, że podobnie stanie się w poniedziałek.

Największe skandale korupcyjne w sporcie w ostatnich latach

Correct Score 1:1

 

 

Udostępnij:
FacebookTwitter

Napisz nowy komentarz

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.

Restricted HTML

  • Allowed HTML tags: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Bonusy i promocje bukmacherskie

Bonusy Bukmacherskie

Przedstawiamy Wam aktualne, wybrane bonusy bukmacherskie oferowane przez bukmacherów online. Aby dowiedzieć się więcej o bonusach, odwiedź nasz poradnik bonusowy.