piłka nożna
Analizy i typy bukmacherskie
Udostępnij:
FacebookTwitter
Euro 2020
Włochy Włochy
 
Finlandia Finlandia Finlandia

Włochy vs Finlandia na inaugurację zmagań w grupie J el. do przyszłorocznych ME. Zastanawiacie się jaki zakład postawić przed tym spotkaniem? Sprawdźcie nasze darmowe typy bukmacherskie. 

Analiza meczu Włochy : Finlandia
Włochy wygrają bez straty gola     

Włosi pod wodzą trenera Manciniego nie zachwycają, natomiast powinni rosnąć z każdym meczem. Finlandia to nie jest na ten moment zespół, który mógłby przysporzyć im większych problemów, dlatego obstawiamy skromne, aczkolwiek pewne zwycięstwo gospodarzy. Oba zespoły mierzyły się ze sobą w XXI w. 4-krotnie i Finowie ani razu nie trafili do siatki, ponadto opcją Both To Score zakończyło się tylko 1/12 poprzednich spotkań z udziałem reprezentacji Suomi.

Poniżej 2,5 goli  

Nie spodziewamy się tutaj worka goli. 3 lub więcej bramek padło w zaledwie 2/9 meczów Włochów pod batutą Manciniego, tylko w 1/10 ostatnich spotkań z udziałem Finów oraz w żadnym z 4 wspomnianych wyżej poprzednich starć H2H.

Udostępnij:
FacebookTwitter

Komentarze

Avatar

Myślę, że Włochy w tych eliminacjach będa strzelac więcej. Minimalizm, nie zawsze sie opłaca i oni chyba juz doskonale o tym wiedzą. Zabrakło ich na Mistrzostwach Świata i teraz na taka katastrofę nie moga sobie pozwolic. Stawiam na 2:0.

Napisz nowy komentarz

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.

Restricted HTML

  • Allowed HTML tags: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.