piłka nożna
Analizy i typy bukmacherskie
Udostępnij:
FacebookTwitter
PKO Ekstraklasa
Zagłębie Lubin Zagłębie Lubin
 
Cracovia Cracovia Cracovia

Zagłębie Lubin vs Cracovia w środowym meczu XXXVI serii gier w polskiej LOTTO Ekstraklasie. Zastanawiacie się jaki zakład warto postawić przed tym spotkaniem? Sprawdźcie nasze darmowe typy bukmacherskie. 

Analiza meczu Zagłębie Lubin : Cracovia
Zagłębie Draw No Bet  

Zwycięzca tego meczu uczyni spory krok ku przyszłorocznej Lidze Europy i naszym zdaniem nieco większe ku temu szanse będzie miało Zagłębie. Gospodarze prezentują się w ostatnich tygodniach całkiem przyzwoicie, z kolei Cracovia z dala od domu jest cieniem zespołu. Pasy przegrały 3 kolejne mecze wyjazdowe, dlatego ewentualny remis to według nas wszystko, na co stać w Lubinie gości.

Poniżej 2,5 goli        

Nie spodziewamy się tutaj ciekawego widowiska i zbyt wielu sytuacji pod obiema bramkami. Obstawiamy, że szkoleniowcy obu zespołów postawią raczej na twardą defensywę, a swoich szans będą się starali szukać po szybkich kontratakach. 3 lub więcej goli obejrzeliśmy w zaledwie 2/10 poprzednich meczów z udziałem Zagłębia oraz tylko w 1/5 ostatnich spotkań Cracovii, dlatego kursy zaproponowane przez bukmacherów na zakład Under 2,5 są w naszej opinii zdecydowanie zbyt wysokie.

Piłka nożna - kiedy pada najwięcej goli?

Udostępnij:
FacebookTwitter

Napisz nowy komentarz

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.

Restricted HTML

  • Allowed HTML tags: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.