piłka nożna
Analizy i typy bukmacherskie
Udostępnij:
FacebookTwitter
Puchar Ligi Angielskiej
Manchester City Manchester City
 
Burton Albion Burton Albion Burton Albion

Manchester City vs Burton Albion w pierwszym meczu półfinałowym tegorocznego Pucharu Ligi Angielskiej. Kto po tym spotkaniu będzie bliższy występu na Wembley? Sprawdźcie nasze darmowe typy bukmacherskie.

Analiza meczu Manchester City : Burton Albion
City AH (-3)

Jeśli w poprzedni weekend City rozbiło u siebie zespół z Championship Rotherham aż 7:0, to strach pomyśleć, co się stanie z grającym jedną klasę rozgrywkową niżej Burton Albions. Obstawiamy, że gospodarze nie będą mieli litości i wypracują sobie solidną zaliczkę przed meczem rewanżowym.

City AH (-7) rzutów rożnych 

W sobotnim starciu Pucharu Anglii The Citizens okazali się w tym elemencie lepsi aż 8:1. Burton to zespół nieco słabszy od Rotherham, dlatego zdziwimy się, jeśli tym razem stanie się inaczej. Podejrzewamy, że goście w ogóle nie pojawią się pod bramką City, z kolei ci będą wykonywać róg za rogiem.

Więcej kartek - Burton

Idealna propozycja do podwójnego kuponu AKO. Choćby jedno upomnienie dla gospodarzy będzie dla nas olbrzymim zaskoczeniem, natomiast gracze Burton nie będą mieli wyjścia i będą zmuszeni co chwilę przekraczać przepisy.

Udostępnij:
FacebookTwitter

Napisz nowy komentarz

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.

Restricted HTML

  • Allowed HTML tags: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Bonusy i promocje bukmacherskie

Bonusy Bukmacherskie

Przedstawiamy Wam aktualne, wybrane bonusy bukmacherskie oferowane przez bukmacherów online. Aby dowiedzieć się więcej o bonusach, odwiedź nasz poradnik bonusowy.