piłka nożna
Analizy i typy bukmacherskie
Udostępnij:
FacebookTwitter
PKO Ekstraklasa
Wisła Kraków Wisła Kraków
 
Zagłębie Lubin Zagłębie Lubin Zagłębie Lubin

Wisła Kraków vs Zagłębie Lubin w wieczornym meczu kończącym sobotnie zmagania w polskiej LOTTO Ekstraklasie. Zastanawiacie się jaki zakład postawić przed tym spotkaniem? Sprawdźcie nasze darmowe typy bukmacherskie.

Analiza meczu Wisła Kraków : Zagłębie Lubin
Wisła AH (-0,25) 

Co prawda Wisłę dopadł lekki kryzys i z 6 poprzednich meczów w polskiej LOTTO Ekstraklasie wygrała zaledwie 1, jednak w starciu z Zagłębiem to w gospodarzach upatrujemy sporego faworyta i zdziwimy się, jeśli Biała Gwiazda zgubi choćby punkt (handicap azjatycki sprawia, że w przypadku remisu tracimy wyłącznie połowę stawki). Zagłębie w 7 poprzednich meczach na wszystkich frontach wywalczyło zaledwie 2 remisy, resztę meczów gładko przegrało i obstawiamy, że podobnie będzie w sobotę.

Gol w obu połowach  

W meczach z udziałem obu zespołów pada zazwyczaj sporo bramek i liczymy, że i tym razem będziemy świadkami ciekawego spotkania. Wisła będzie chciała wygrać i utrzymać kontakt z czołówką, z kolei Zagłębie musi szukać punktów, aby uniknąć gry w strefie spadkowej na wiosnę. 3 lub więcej bramek padło w 6/8 poprzednich starć bezpośrednich, dlatego zakład na gola w obu połowach wydaje nam się rozsądny.

Udostępnij:
FacebookTwitter

Komentarze

Avatar

Wisła już spuchła i w kasie nie ma ani grosza, każdy o tym wie. To będzie cud, jak oni w ogole dograją sezon do koońca, jednak ja obstawiam, że wcześniej przyjdzie komornik i odetnie prąd i ciepłą wodę

Napisz nowy komentarz

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.

Restricted HTML

  • Allowed HTML tags: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.