piłka nożna
Analizy i typy bukmacherskie
Udostępnij:
FacebookTwitter
Liga Narodów
Holandia Holandia
 
Niemcy Niemcy Niemcy

Holandia vs Niemcy w najciekawszym sobotnim meczu Ligi Narodów. Zastanawiacie się jaki zakład postawić przed tym spotkaniem? Sprawdźcie nasze darmowe typy bukmacherskie.

Analiza meczu Holandia : Niemcy
Niemcy AH (-0,25) 

Gospodarze to zespół w przebudowie i daleko im do formy ze swoich najlepszych lat. W kadrze Holandii próżno szukać graczy, którzy na co dzień decydują o wynikach topowych europejskich zespołów, dlatego obstawiamy, że to Niemcy będą tutaj górą (na wszelki wypadek ubezpieczamy zakład na wypadek remisu - handicap azjatycki sprawia, że tracimy wówczas zaledwie połowę stawki). Niemcy będą chcieli jak najszybciej zapomnieć o katastrofalnym występie na mundialu i nie powinni w Amsterdamie przegrać.

Obie drużyny strzelą  

Od 1974 roku oba zespoły mierzyły się ze sobą 16-krotnie i aż 13 takich pojedynków zakończyło się opcją Both To Score. Holendrzy być może tutaj nie wygrają, natomiast z pewnością nie można im odmówić szans na chociażby honorowe trafienie. Trudno stwierdzić, że kursy zaproponowane przez bukmacherów to promocja, jednak sam zakład wygląda dość rozsądnie.

Gol w obu połowach

Typ wynikający z poprzedniego zakładu. Kolejna propozycja, na którą kursy być może nie zachwycają, jednak można ją wykorzystać w wielokrotnym kuponie AKO.

Udostępnij:
FacebookTwitter

Komentarze

Avatar

0-0

Avatar

Może kiedyś to i był szlagier ale teraz na pewno nie. Holendrzy to w tej chwili europejski średniak, więc Niemcy powinni tam wygrać.

Napisz nowy komentarz

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.

Restricted HTML

  • Allowed HTML tags: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Bonusy i promocje bukmacherskie

Bonusy Bukmacherskie

Przedstawiamy Wam aktualne, wybrane bonusy bukmacherskie oferowane przez bukmacherów online. Aby dowiedzieć się więcej o bonusach, odwiedź nasz poradnik bonusowy.