piłka nożna
Analizy i typy bukmacherskie
Udostępnij:
FacebookTwitter
Liga Narodów
Irlandia Irlandia
 
Dania Dania Dania

Irlandia vs Dania w jednym z najciekawszych sobotnich meczów w ramach Ligi Narodów UEFA. Kto okaże się górą? Jaki zakład postawić przed tym spotkaniem? Sprawdźcie nasze darmowe typy bukmacherskie.

Analiza meczu Irlandia : Dania
Dania Draw No Bet 

Oba zespoły spotkały się w ubiegłorocznym barażu o bilety na rosyjski mundial i wówczas Duńczycy nie pozostawili wątpliwości, kto powinien lecieć na mistrzostwa. Po bezbramkowym remisie u siebie, Eriksen i spółka wygrali w Dublinie aż 5:1, dlatego również teraz to w nich upatrujemy faworytów. Tym bardziej, że nie wiedzieć czemu bukmacherzy wcale nie są tak pewni losów tej rywalizacji i za zakład Draw No Bet płacą aż 1.75.

Dania wygra różnicą jednego gola 

Typ na remis przy handicapie europejskim EH (+1). Zakład nieco odważniejszy, natomiast według nas, przy tych kursach wart ryzyka. Irlandczycy tracą u siebie bardzo mało bramek, a w poprzednich 11 meczach przed własną publicznością więcej niż 1 gola stracili tylko w starciu z… Danią we wspomnianym barażu. Również w meczach z udziałem Duńczyków pada w ostatnich miesiącach wyjątkowo mało goli i nie zdziwimy się, jeśli goście wywiozą z Zielonej Wyspy minimalne zwycięstwo. 

Udostępnij:
FacebookTwitter

Napisz nowy komentarz

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.

Restricted HTML

  • Allowed HTML tags: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.