piłka nożna
Analizy i typy bukmacherskie
Udostępnij:
FacebookTwitter
Premier League
Liverpool F.C. Liverpool F.C.
 
Fulham Fulham Fulham

Liverpool vs Fulham w niedzielnym meczu w ramach XII serii gier w angielskiej Premier League. Wydaje się, że jedyną niewiadomą pozostają rozmiary wygranej gospodarzy, a czy tak się rzeczywiście stanie? Sprawdźcie nasze darmowe typy bukmacherskie na to spotkanie.

Analiza meczu Liverpool F.C. : Fulham
Liverpool wygra bez straty gola  

Nic przed tym meczem nie przemawia na korzyść gości. Liverpool rozegrał w tym sezonie 5 meczów na Anfield - 4 z nich wygrał, zremisował z City i stracił tylko 1 gola. Fulham z kolei stoczyło 6 potyczek poza domem - w 5 z nich gładko poległo, raz zremisowało na boisku równie słabego Brighton. Dodatkowo miejscowi będą podrażnieni niespodziewaną wpadką w Belgradzie i będą chcieli choćby po części zrehabilitować się przed swoimi fanami. Biorąc pod uwagę fakt, że Fulham nie trafiło do siatki podczas 7/8 poprzednich wizyt na Anfield, ten zakład ma naszym zdaniem znacznie większe szanse na powodzenie, niż swoimi kursami sugerują to bukmacherzy.

Poniżej 4 goli      

O co tutaj chodzi??? Konsekwentnie uważamy, że bramka dla gości jest mało prawdopodobna, a Liverpool nie będzie za wszelką cenę dążył do kolejnych trafień, lecz w pełni zadowoli się pewnym prowadzeniem 3:0. 4 lub więcej bramek padło w zaledwie 2/11 dotychczasowych meczów Liverpoolu w tym sezonie, dlatego nawet ewentualny zwrot stawki będzie nas sporym rozczarowaniem.

Udostępnij:
FacebookTwitter

Napisz nowy komentarz

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.

Restricted HTML

  • Allowed HTML tags: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.