piłka nożna
Analizy i typy bukmacherskie
Udostępnij:
FacebookTwitter
Puchar Króla
Real Madrid Real Madryt
 
Melilla UD Melilla Melilla

Real Madryt vs UD Melilla w rewanżowym meczu 2 rundy Pucharu Króla. Jak na tle słabeusza zaprezentują się Królewscy? Jaki zakład postawić przed tym spotkaniem? Sprawdźcie nasze darmowe typy bukmacherskie.

Analiza meczu Real Madryt : UD Melilla
I połowa Over 1,5  

Przed miesiącem meczem z Melillą na ławce trenerskiej Realu debiutował Santiago Solari i raczej dobrze wspomina tamto spotkanie. Królewscy wygrali pewnie 4:0, już do przerwy prowadząc dwoma bramkami. Być może tym razem opiekun Królewskich da szansę kilku dublerom, jednak i tak zmiennicy Realu są piłkarsko o kilka klas wyżej, od swoich kolegów z Melilli. Gospodarze sami powinni pokryć tę linię, natomiast nie możemy również wykluczyć honorowego trafienia dla kopciuszka.

Obie drużyny strzelą  

Typ wynikający z poprzedniego zakładu. W pierwszym spotkaniu przed miesiącem gospodarze mieli kilka fantastycznych okazji do strzelenia bramki, jednak za każdym razem brakowało im nieco chłodnej głowy i szczęścia pod bramką Królewskich. Goście z pewnością marzą o chociażby honorowym trafieniu na Santiago Bernabeu, a biorąc pod uwagę fakt, że gra obronna Realu wciąż daleka jest od ideału, kursy zaproponowane przez bukmacherów na zakład Both To Score wydają nam się zdecydowanie zbyt wysokie.

Udostępnij:
FacebookTwitter

Napisz nowy komentarz

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.

Restricted HTML

  • Allowed HTML tags: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Bonusy i promocje bukmacherskie

Bonusy Bukmacherskie

Przedstawiamy Wam aktualne, wybrane bonusy bukmacherskie oferowane przez bukmacherów online. Aby dowiedzieć się więcej o bonusach, odwiedź nasz poradnik bonusowy.