piłka nożna
Analizy i typy bukmacherskie
Udostępnij:
FacebookTwitter
LOTTO Ekstraklasa
Wisła Kraków Wisła Kraków
 
Jagiellonia Białystok Jagiellonia Białystok Jagiellonia Białystok

Wisła Kraków vs Jagiellonia Białystok w sobotnim meczu XVIII serii gier w polskiej LOTTO Ekstraklasie. Brakuje wam pomysłu na zakład przed tym spotkaniem? Sprawdźcie nasze darmowe  typy bukmacherskie.

Analiza meczu Wisła Kraków : Jagiellonia Białystok
Jaga AH (0) 

Biała Gwiazda ma coraz większe problemy finansowe, piłkarze od miesięcy nie widzieli swoich pieniędzy, a sytuacja w klubie jest na tyle poważna, że nie lada wyzwanie stanowi nawet zorganizowanie kolejnego meczu na poziomie LOTTO Ekstraklasy. Niestety, przekłada się to na boisko. Wiślacy przegrali gładko 2 mecze z rzędu i w sobotę również nie będą faworytami. Jaga prezentuje się bardzo przyzwoicie i nie będzie chciała tracić kontaktu z czołówką tabeli. Remis to wszystko na co stać gospodarzy, dlatego w najczarniejszym scenariuszu zakładamy zwrot stawki.

Gol w obu połowach    

W meczach z udziałem obu zespołów pada zazwyczaj sporo bramek i liczymy, że podobnie będzie w sobotę. 3 lub więcej goli obejrzeliśmy w 6/8 poprzednich meczów Wisły oraz w 4/5 ostatnich spotkań z udziałem Jagiellonii i  zdziwimy się, jeśli nie zobaczymy gola w każdej z połów. 

Udostępnij:
FacebookTwitter

Komentarze

Avatar

Wisła gasi światło, dlatego będą chcieli chłopaki coś dorobić jeszcze. Jaga to wygra na 100%

Napisz nowy komentarz

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.

Restricted HTML

  • Allowed HTML tags: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Bonusy i promocje bukmacherskie

Bonusy Bukmacherskie

Przedstawiamy Wam aktualne, wybrane bonusy bukmacherskie oferowane przez bukmacherów online. Aby dowiedzieć się więcej o bonusach, odwiedź nasz poradnik bonusowy.