piłka nożna
Analizy i typy bukmacherskie
Udostępnij:
FacebookTwitter
LOTTO Ekstraklasa
Arka Gdynia Arka Gdynia
 
Cracovia Cracovia Cracovia

Arka Gdynia vs Cracovia w jedynym poniedziałkowym meczu kończącym zmagania w XVIII kolejce polskiej LOTTO Ekstraklasy. Brakuje wam pomysłu na zakład przed tym spotkaniem? Sprawdźcie nasze darmowe typy bukmacherskie.

Analiza meczu Arka Gdynia : Cracovia
Arka AH (0)    

Arkowcy z ciągu kilku dni dwukrotnie ulegli Jagiellonii, jednak wcześniej spisywali się zupełnie przyzwoicie i trudno nam sobie wyobrazić, aby przed własną publicznością mogli polec w starciu z Cracovią. Pasy przed tygodniem okazały się lepsze od Lecha, jednak wcześniej nie potrafiły wygrać 5 meczów z rzędu, a poza domem wygrały w tym sezonie zaledwie 1/8 dotychczasowych meczów ligowych. W najczarniejszym scenariuszu zakładamy tutaj remis i ewentualny zwrot stawki.

Ponad 2 gole    

Nieprawdą byłoby stwierdzenie, że mecze z udziałem obu zespołów są fascynującymi widowiskami, jednak z drugiej strony nie pada w nich aż tak mało goli, jak to swoimi kursami sugerują bukmacherzy. 2 lub więcej goli obejrzeliśmy w 10/11 poprzednich meczów z udziałem Arki, w 11/13 ostatnich wyjazdowych spotkań Cracovii oraz w 5/6 poprzednich starć H2H i liczymy, że podobnie będzie w poniedziałek.

Gol w obu połowach  

Typ wynikający z poprzedniego zakładu. Wbrew pozorom możemy być świadkami niezłego widowiska. W meczach z udziałem Arki w poprzednich tygodniach padało mnóstwo goli, dlatego bramka w każdej z połów nie powinna być dla nikogo wielkim zaskoczeniem.

Udostępnij:
FacebookTwitter

Komentarze

Avatar

adi opcja 0:3 kurs skromne 50.00 :))))))

Avatar

Krakus Bez Maczety Brawo Ty! :D

Avatar

oprócz pierwszego to redakcja jakby nie patrzeć zaliczyła na plus, w ostatnich minutach przeszło na ich szalę.

Avatar

w ciemno biore... aaa już nie można obstawiać? ale dokładny wynik niczego sobie, jaki to kurs?

Avatar

Arka 0:3 Cracovia

A NIE MÓWIŁEM ?

:-)

Avatar

X2

Napisz nowy komentarz

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.

Restricted HTML

  • Allowed HTML tags: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Bonusy i promocje bukmacherskie

Bonusy Bukmacherskie

Przedstawiamy Wam aktualne, wybrane bonusy bukmacherskie oferowane przez bukmacherów online. Aby dowiedzieć się więcej o bonusach, odwiedź nasz poradnik bonusowy.