piłka nożna
Analizy i typy bukmacherskie
Udostępnij:
FacebookTwitter
Premier League
Manchester Utd Manchester Utd
 
Fulham Fulham Fulham

Manchester United vs Fulham w sobotnim meczu angielskiej Premier League. Czy Czerwone Diabły wreszcie wygrają? Jaki zakład warto postawić przed tym spotkaniem? Sprawdźcie nasze darmowe typy bukmacherskie.

Analiza meczu Manchester Utd : Fulham
United Ht/Ft  

Z kim jeśli nie z Fulham? United nie wygrali w Premier League od 5 meczów i z pewnością to pytanie pada w ostatnich dniach na Old Trafford dość często. Do Manchesteru przyjeżdża bowiem najsłabsze w lidze Fulham i każde inne rozstrzygnięcie niż łatwa wygrana gospodarzy będzie dla wszystkich ogromnym szokiem. Goście przegrali gładko 6 kolejnych meczów poza domem i obstawiamy, że w sobotę będą przegrywać do przerwy i polegną w całym meczu.

United wygra bez straty gola    

Bukmacherzy proponują zaskakująco wysokie kursy na ten zakład, wydaje nam się, że w dniu meczu będą one znacznie niższe. Co prawda United zachowali czyste konto jedynie w 3/13 poprzednich meczów przed własną publicznością, jednak po raz kolejny - z kim miałoby się to udać, jeśli nie z Fulham?!!! Goście w 6 poprzednich meczach poza domem trafili do siatki zaledwie raz i obstawiamy, że w sobotę nie powtórzą tego wyczynu.

 

Udostępnij:
FacebookTwitter

Napisz nowy komentarz

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.

Restricted HTML

  • Allowed HTML tags: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Bonusy i promocje bukmacherskie

Bonusy Bukmacherskie

Przedstawiamy Wam aktualne, wybrane bonusy bukmacherskie oferowane przez bukmacherów online. Aby dowiedzieć się więcej o bonusach, odwiedź nasz poradnik bonusowy.