Newsy bukmacherskie

William Hill zwraca środki za przegrane zakłady!

Udostępnij:
FacebookTwitter

W ostatnim tygodniu zabrakło ci szczęścia? Nic nie szkodzi! William Hill podaruje ci freebet bonus, który z pewnością poprawi ci humor.

Dołącz do promocji organizowanej przez William Hill, dzięki której nawet w przypadku porażki część środków powróci na twoje konto gracza w postaci bonusów. Zasady są proste. Przez cały tydzień obstawiaj zakłady na żywo dotyczące tenisa ziemnego. Jeśli twoje typy będą skuteczne, wygrana należy rzecz jasna do ciebie i możesz zrobić z nią co tylko zechcesz. Natomiast w przypadku braku szczęścia bukmacher zwróci ci 10% środków, które straciłeś w poprzednich 7 dniach. Max. kwota darmowych środków bonusowych to aż £100, a na twoim koncie gracza pojawią się jako ważny 4 dni freebet bonus. 18+, Terms and Conditions apply. Więcej informacji na temat bukmachera William Hill znajdziesz w naszej recenzji.

 

 


  • Dołącz do William Hill i zgarnij 2 bonusy powitalne!

william hill bonus na start promocja powitalna bukmacher

 

Promocja na start dla wszystkich nowych klientów bukmachera William Hill, dzięki której na waszym koncie pojawi się nie 1, ale 2 bonusy na start.

Zastanawiasz się u którego bukmachera warto zarejestrować nowe konto gracza? Być może przekona cię promocja powitalna od William Hill. Dokonaj rejestracji używając promocyjnego kodu P30 i wpłać pierwszy depozyt, a następnie obstaw dowolny zakład z oferty William Hill za min. £10 i po kursie min. 1.50. Automatycznie na twoim koncie gracza pojawią się 2 darmowe bonusy o wartości £15 każdy. Darmowe środki bonusowe należy wykorzystać w ciągu 30 dni, gdyż później przepadną. 18+, Terms and Conditions apply. Zastanawiasz się co inni typerzy sądzą o bukmacherze William Hill? Opinie i komentarze znajdziesz tutaj.

 

 


  • Zabrakło ci szczęścia? Nie szkodzi. Odbierz bonus w gotówce!

william hill bukmacher bonus promocja horse racing

 

Skorzystaj z promocji od bukmachera William Hill, dzięki której nawet w przypadku porażki otrzymasz bonus równy zainwestowanej stawce. 

Niespodzianka od William Hill dla fanów zakładów na wyścigi konne. Zaloguj się na swoje konto gracza u tego bukmachera, a następnie za min. £1 obstaw zwycięzcę wybranej gonitwy (min. 4 konie na starcie, kurs min. 4.00). Jeśli twój koń minie linię mety jako pierwszy wygrana należy rzecz jasna do ciebie. Natomiast jeśli zabraknie ci szczęścia, a twój koń ukończy wyścig na drugiej pozycji, wówczas otrzymasz zwrot 100% zainwestowanej stawki. Max. kwota bonusu to £10, a otrzymasz go w formie gotówki. 18+, Terms and Conditions apply. Poznaj wszystkie bonusy i promocje od bukmachera William Hill.

 

 

Udostępnij:
FacebookTwitter

Napisz nowy komentarz

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.

Restricted HTML

  • Allowed HTML tags: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Bonusy i promocje bukmacherskie

Bonusy Bukmacherskie

Przedstawiamy Wam aktualne, wybrane bonusy bukmacherskie oferowane przez bukmacherów online. Aby dowiedzieć się więcej o bonusach, odwiedź nasz poradnik bonusowy.