Tutoriale bukmacherskie - poradnik bukmacherski

Porównanie bukmacherów

Udostępnij:
FacebookTwitter

Każdy kto rozpoczynał swoją przygodę z zakładami bukmacherskimi stanął zapewne przed dylematem wyboru bukmachera internetowego. Wbrew pozorom nie jest to wcale zadanie proste. Niestety wciąż, wielu z nas powierza swoje środki finansowe firmom bukmacherskim, nie dającym w rzeczywistości gwarancji wypłat naszych depozytów, nie wspominając już o wygranych. W związku z tym liczymy również na Twój udział w tworzeniu tego serwisu! Za pomocą zakładki „opinie graczy” przedstawimy także Wasze oceny bukmacherów online. Prosimy o oddawanie głosów, gdyż tym samym możecie pomóc innym typerom, którzy dopiero wchodzą w świat zakładów sportowych, a wybór odpowiedniego bukmachera to przecież podstawa! Gorąco zapraszamy!

Porównanie bukmacherów

Kryteria wyboru bukmachera internetowego

Racjonalny wybór bukmachera online, musi iść również w parze z preferencjami gracza, wiedzą o tym zwłaszcza profesjonalni typerzy, którzy często uzależniają go od oferty na dyscyplinę w której się specjalizują oraz wysokością kursu. W końcu bukmacher bukmacherowi”nierówny, jedni proponują nam bogatą ofertę na tenis czy koszykówkę, a inni na zakłady piłkarskie lub hokeja na lodzie. Ważne kryteria, którymi powinniśmy się kierować przy wyborze internetowego bukmachera to m.in:

 • oferta zakładów
 • wysokość i stabilność kursów
 • opinie graczy zawierających zakłady sportowych
 • jakość usług świadczonych przez support
 • dostępność, powtarzalność promocji i bonusów bukmacherskich
 • limity
 • czytelność szaty graficznej i prosta nawigacja strony internetowej bukmachera
 • szybkość wypłat

Właśnie w oparciu o w/w kryteria postanowiliśmy stworzyć rzetelny ranking bukmacherów.

Oczywiście każdy użytkownik interbookie.pl, powinien zdać sobie sprawę, że zaprezentowane poniżej porównanie bukmacherów internetowych, jest naszą subiektywną opinią, co jednocześnie oznacza, że nie każdy musi się liczyć z naszym zdaniem. Nie mniej jednak nasza ocena poszczególnych bukmacherów bazuje na wieloletnim doświadczeniu, związanym z zawieraniem zakładów sportowych u większości z zestawionych firm, co znacznie powinno zwłaszcza początkującym graczom ułatwić odpowiedź na pytanie: którzy z bukmacherów online są obecnie najlepsi i godni szczególnej uwagi?

Klasyfikacja bukmacherów internetowych

Klasyfikacja bukmacherów internetowych (TOP 6):

 1. Bet365  -  32/35
 2. Unibet -   29/35
 3. Betfair -   28/35
 4. Sbobet -   23/35
 5. Betsson -  23/35

Uzasadnienie

Każdy typer ma swoje kryteria, które w dużej mierze decydują o jego wyborze. Dla jednych ważniejsza będzie oferta zakładów, dla innych dostęp do promocji bukmacherskich. Według naszego uznania do najważniejszych z nich powinno zaliczać się te, które wpływają na  wzrost naszych szans na zakończenie gry z wygraną. Stąd też niebagatelne znaczenie ma proponowana przez bukmachera online oferta zakładów również z uwzględnieniem danego rynku. Na atrakcyjność oferty zakładów wpływają przede wszystkim dwa czynniki wielość lig oferowanych przez bukmachera, a także rodzaje zakładów jakie możemy na nie postawić.  W tej kategorii na specjalne wyróżnienie co widać z powyższej tabeli zasługują Unibet i Bet365. Biorąc pod uwagę wysokość kursów postanowiliśmy wyróżnić giełdę zakładów Betfair, która korzystnie wygląda w powyższym zestawieniu oraz liderzy najwyższych kursów Pinnacle Sports i Sbobet.

Dla zainteresowanych (dotyczy zwłaszcza graczy początkujących) atrakcyjnymi bonusami i promocjami bukmacherskimi, nie tylko wynikającymi z rejestracji, ale także z samego posiadania konta u bukmachera mamy również ciekawe rozwiązanie. W tym kryterium zdecydowanie przewodzą Bet365 i Unibet które co rusz raczą nas pewnymi przywilejami w postaci dodatkowych środków, czy zakładów bez ryzyka (freebetów). Bet365 to szansa na uzyskanie oprócz bonusu rejestracyjnego, bonusu na komórkę, darmowych zakładów na najważniejsze wydarzenia sportowe, a także co jest rzadkością bonusu lojalnościowego. Często to jest ok. 20 USD lub ekwiwalent w innej walucie całkowicie za darmo, który otrzymuje się średnio raz w miesiącu.

Ważnym elementem zakładów bukmacherskich jest też sprawna i mobilna pomoc techniczna. "Pięć gwiazdek" w tej kategorii otrzymała firma brytyjska Bet365 za możliwość chatu z supportem na żywo. Błyskawicznie na e-maila odpowiada także PinnacleSports.

Wydaje się zatem, że szata graficzna i nawigacja po stronie to najmniej ważny punkt w całym podsumowaniu internetowych bukmacherów. Jednak nawet tutaj dla "lubiących cieszyć oko" postanowiliśmy wyróżnić: Bet365 za naszym zdaniem najlepszą pod względem graficznym stronę, Bet365 za intuicyjność i przejrzystość portalu oraz Betsson i Unibet. Wszystko o yield.

W podsumowaniu może trochę krzywdząca  jest punktacja w przypadku firm Pinnacle Sports i Sbobet. Mimo, że te firmy nie rozpieszczają swoich graczy jeśli chodzi o bonusy i promocje to wysokie kursy można traktować jako bonus dożywotni. Każdy gracz profesjonalny ma u nich konto. Wybór bukmachera internetowego jest jednak, jak zawsze sprawą indywidualną, więc sam zadecyduj według własnego uznania, która oferta jest dla Ciebie najlepsza! Powodzenia

Udostępnij:
FacebookTwitter

Napisz nowy komentarz

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.

Restricted HTML

 • Allowed HTML tags: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
 • Lines and paragraphs break automatically.
 • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Bonusy i promocje bukmacherskie

Bonusy Bukmacherskie

Przedstawiamy Wam aktualne, wybrane bonusy bukmacherskie oferowane przez bukmacherów online. Aby dowiedzieć się więcej o bonusach, odwiedź nasz poradnik bonusowy.

Darmowe typy

Darmowe typy bukmacherskie

W tym miejscu znajdziecie zawsze darmowe typy bukmacherskie, starannie wyselekcjonowane przez współpracujących z nami profesjonalnych typerów.

Aktualne darmowe typy
SINGLE
Stawka: 3/10
piłka nożna Vaduz - Aarau
Rodzaj typu: First half Both To Score | Kurs: 2.40 7/5
SINGLE
Stawka: 5/10
piłka nożna Sassuolo - Juventus
Rodzaj typu: Both To Score / Over 2,5 | Kurs: 1.83 4/5