Tutoriale bukmacherskie - poradnik bukmacherski

Badminton – u którego bukmachera grać?

Udostępnij:
FacebookTwitter

Bukmacherzy, którzy mają najlepszą ofertę do typowania badmintona.

Zakłady na badminton u bukmacherów

Lista bukmacherów oferujących zakłady na badminton

Niestety ten piękny sport jest niszowy i mimo coraz większego zainteresowania bardzo dużo mu brakuje np. do tenisa ziemnego. Na świecie najbardziej popularny jest w Chinach, Indonezji, Japonii, Korei Południowej, Indiach i na Sri Lance, a w Europie w Danii, Wielkiej Brytanii, Niemczech i Szwecji. Nie każdy bukmacher ma w swojej ofercie obstawianie badmintona, a limity pozostawiają sporo do życzenia. Gdzie grać? Wybrałem bukmacherów, którzy mają ofertę na najważniejsze turnieje: The Olympic Games, Thomas & Uber Cup, Sudirman Cup, BWF World Championships, BWF super Series, a także na mniej znane.

Bet365 – bukmacher, który oferuje najwięcej kursów na rynku, a dodatkowo część spotkań można oglądać i obstawiać na żywo. Niestety, limity nie są zbyt wysokie. Np. na zwycięstwo w Thomas Cup można postawić max. do 500 USD, podobnie jest w przypadku zakładów head to head. Bet365 stosuje limity ruchome w zależności od gracza, dlatego każdy może mieć inny limit nawet max. 10 USD na zakład! Bet365 oferuje zakłady na zwycięstwo w turnieju, zakłady head to head. Gdy mecz jest na live dochodzą handicapy, zwycięstwo na poszczególne sety, suma punktów w secie, ilość setów, dokładny wynik w secie, który z zawodników pierwszy zdobędzie 10,15, punktów. W przypadku zakładów live mogą być też zdecydowanie wyższe limity. Ogromnym plusem są transmisje meczy na żywo.

Pinnacle Sports – na zakład można postawić max. 500 USD. Co ważne, każdy ma taki sam limit, nie ważne ile wygra. Oferta według mnie dość uboga, choć można trafić na dobre kursy. Brak zakładów live.

Paddy Power - brytyjski bukmacher z ciekawymi promocjami i ofertą na badmintona. Limity na zakłady dość niskie.

Sbobet – azjatycki bukmacher, u którego możesz postawić ok. 84- 168 USD na zakład. Wszyscy traktowani są równo i każdy ma ten sam limit. Posiada w swojej ofercie zakłady live.

Unibet – ta firma ma ambicje żeby dogonić Bet365 w ilości oferowanych zakładów. Dobra oferta na badminton, limity na single ok. 100-200 USD. Duży plus za zakłady live, gdzie mamy wiele możliwości do wyboru.

 

BetVictor – można obstawiać także na live. Niezbyt wysokie limity.

Udostępnij:
FacebookTwitter

Napisz nowy komentarz

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.

Restricted HTML

  • Allowed HTML tags: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Bonusy i promocje bukmacherskie

Bonusy Bukmacherskie

Przedstawiamy Wam aktualne, wybrane bonusy bukmacherskie oferowane przez bukmacherów online. Aby dowiedzieć się więcej o bonusach, odwiedź nasz poradnik bonusowy.

Darmowe typy

Darmowe typy bukmacherskie

W tym miejscu znajdziecie zawsze darmowe typy bukmacherskie, starannie wyselekcjonowane przez współpracujących z nami profesjonalnych typerów.

Aktualne darmowe typy
COMBO
Stawka: 10/10
piłka nożna Serie A Winner
Rodzaj typu: Juventus | Kurs: 1.57 4/7
piłka nożna Bundesliga Winner
Rodzaj typu: Bayern | Kurs: 1.33 1/3
SINGLE
Stawka: 5/10
Czy ceremonia otarcia Igrzysk Olimpijskich w Tokio odbędzie się zgodnie z planem, tj. 24.07.2020?
Rodzaj typu: Nie | Kurs: 1.71 7/10