Tutoriale bukmacherskie - poradnik bukmacherski

Który bukmacher internetowy ma najlepszą ofertę na Baseball?

Udostępnij:
FacebookTwitter

Przeanalizowaliśmy bukmacherów internetowych, którzy mają dobrą ofertę na Baseball skupiając się przede wszystkim na MLB. Na świecie jest tylko, kilku bukmacherów u których oferta jest godna uwagi i gdzie limity są na tyle rozsądne, że można zagrać pojedyncz spotkanie na kuponie za większą stawkę. Zazwyczaj oferowane są trzy rodzaje zakładów (zwycięstwo, zakład z handicapem oraz ilość zdobytych punktów poniżej/powyżej) na które zwracamy szczególną uwagę choć światowy lider jakim jest Bet365 na jeden mecz potrafi wystawić 90 różnych możliwości obstawiania.

Oferta zakładów na baseball

Pinnacle Sports

Pinnacle Sports – bukmacher przede wszystkim dla graczy, którzy zakłady bukmacherskie traktują jako źródło dochodu i chcą grać za najwyższe kursy w internecie. Ten bukmacher bezsprzecznie posiada najwyższe kursy w sieci (najniższą marżę bukmachera 1,5-3%) oferowane na Baseball. Gracze, którzy grają za wysokie stawki nie muszą obawiać się niskich limitów na pojedynczy zakład co często zdarza się u innych bukmacherów. W Pinnacle przyjmowane są zakłady na single o wartości nawet 30 000 USD (zakład na zwycięstwo), a co najważniejsze nawet w przypadku wielu wygranych limity na mecze nie są zmniejszane. 

Nie tylko profesjonaliści, ale także początkowi gracze doceniają tego bukmachera, przede wszystkim za fachowe podejście do gracza oraz bardzo szybkie wypłaty także sporych sum. (Wypłata do wartości 3000 USD nie przekracza 30 min, 100 000 USD do 48h). Ze względu na wysokie kwoty, za które możemy zagrać to niestety live betting jest mocno ograniczony i często można typować tylko po zakończonym inningu lub w połowie inningu. Na żywo jak i przed spotkaniem dostępne są trzy możliwości dla jednego spotkania: zwycięstwo, handicap azjatycki zwycięstwo (spread), suma punktów powyżej/poniżej.

Bet365

Bet365 – lider branży zakładów sportowych na świecie, który także ma najlepszą ofertę na Baseball. Ilość zakładów przewyższa wielokrotnie innych bukmacherów. Tutaj mamy możliwość obstawienia ok. 90 różnych zakładów dla jednego spotkania (inni nie oferują więcej niż max 30, a czasami tylko 3 możliwości). Co ważne duża ilość kursów oferowana jest w wersji live betting oraz zakłady są dostępne w trakcie trwania inningu. Kursy są bardzo dobre i często zbliżone nawet do Pinnacle (marża 1,9 - 4,5%). Naszym zdaniem firma posiada najlepszą aplikację na telefon komórkowy.

Sbobet

Sbobet – bukmacher, który specjalizuje się w handicapach azjatyckich z całkiem rozsądnymi limitami ok. 500 euro na     pojedynczy mecz. Mimo, że oferuje zaledwie trzy najważniejsze rodzaje zakładów (zwycięstwo, handicap azjatycki i sumę punktów) to jednak, każdy dla których wysokość kursów ma znaczenie powinnien mieć tam konto. Sbobet jest bukmacherem internetowym dla graczy, którzy grają pojedyncze zakłady (single) za  wyższą stawkę. Promocyjnie na niektóre mecze Sbobet oferuje zakłady z minimalną marżą bukmacherską wynoszącą 1,9%, a średnio na Baseball to marża ok. 3,5%.

Bovada

Bovada to bukmacher, który specjalizuje się w sportach amerykańskich. Nie inaczej jest w przypadku MLB, na który znajdziemy dobrą ilość kursów (live betting ok. 30 różnych możliwości na jedno spotkanie), bardzo ładną i intuicyjną aplikację na telefon komórkowy oraz przyzwoite stawki na zakład. Średnia marża bukmacherska to ok. 4,5%. Bukmacher jako jeden z nielicznych oferuje zakłady sportowe graczom amerykańskim.

Superbook

Superbook to amerykański bukmacher nastawiony na MLB,NFL,NBA,NHL. U tego bukmachera można czasami „złapać” całkiem niezłe kursy przede wszystkim na spready z małą marżą do 2,5%. Poza tym inne kursy też są na przyzwoitych poziomach. Niestety live betting nas nie rozpieszcza i zazwyczaj mamy możliwość obstawiania tylko trzech możliwości: zwycięstwa, spready i sumy punktów. Kursy na live pojawiają się też często tylko po zakończonym inningu lub w połowie. Stawki na pojedyncze zdarzenie to maksymalnie 1000 USD na zwycięstwo i spread oraz 500 USD na sumę punktów.

Intertops

Intertops to bukmacher z wieloletnią tradycją, u którego Baseball można typować za dość wysoka stawkę. Max na singla to 2200 USD w przypadku grania na zwycięstwo lub spread oraz 1500 USD na sumę punków. Live betting z ok. 30 różnymi zakładami na jedno spotkanie oraz niska marża bukmachera (ok. 2,5%) daje obraz bukmachera Intertops, który wyróżnia się spośród wielu bukmacherów na rynku. Niektórzy zastrzeżenia mają do wyglądu samego serwisu jednak dla prawdziwych graczy nie jest to czynnik bardzo istotny.

Unibet

Unibet - bardzo znany europejski bukmacher internetowy, który raczej nie specjalizuje się w Baseballu jednak jego oferta na MLB jest bardzo dobra, a czasami nawet lepsza niż bukmacherów, którzy kreują się na fachowców od sportów amerykańskich. Nic nie można zarzucić zakładom na żywo, których jest spora ilość i każdy może znaleźć coś dla siebie. Unibet nie zamraża kursów w trakcie trwania inningu co dla wielu jest ważne np. dla grających covery.

Podsumowanie

Przed wybraniem bukmachera każdy z graczy musi odpowiedzieć sobie na pytanie, co to dla niego jest ważne? Czy w zakłady sportowe grasz rekreacyjnie? Czy zależy Ci na dużych wygranych za wysokie stawki czy też zakłady z wysokim AKO na minimalne stawki? Czy grasz kilka meczy na kuponie czy single? Jeśli zależy Ci na wysokości oferowanych kursów to zdecydowanie Pinnaclesports, Bet365 i Intertops. Jeśli lubisz typować w trakcie spotkania i mieć możliwość wyboru z wielu zakładów (handicapy azjatyckie, zwycięstwo, suma punktów, zwycięstwo w pierwszym inningu, ilość punktów w poszczególnych inningach, czy będzie extra inning, który pierwszy zespół zapunktuje, ostatni zespół zapunktuje, inning z największą liczbą punktów, total hits itp.) to według nas Bet365, Bovada, Intertops czy Unibet.

W przypadku gry kilku spotkań na kuponie to Bet365, Unibet. Przy wyborze bukmachera ważne jest też miejsce zamieszkania ponieważ nie wszyscy bukmacherzy oferują swoje usługi na każdym państwie. Na przykład w Europie liderem jest Bet365 i Unibet, na kontynencie amerykańskim Bovada, Intertops czy Superbook. W Azji popularny jest Bet365 i Sbobet.

Udostępnij:
FacebookTwitter

Napisz nowy komentarz

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.

Restricted HTML

  • Allowed HTML tags: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Bonusy i promocje bukmacherskie

Bonusy Bukmacherskie

Przedstawiamy Wam aktualne, wybrane bonusy bukmacherskie oferowane przez bukmacherów online. Aby dowiedzieć się więcej o bonusach, odwiedź nasz poradnik bonusowy.

Darmowe typy

Darmowe typy bukmacherskie

W tym miejscu znajdziecie zawsze darmowe typy bukmacherskie, starannie wyselekcjonowane przez współpracujących z nami profesjonalnych typerów.

Aktualne darmowe typy
SINGLE
Stawka: 3/10
piłka nożna Vaduz - Aarau
Rodzaj typu: First half Both To Score | Kurs: 2.40 7/5
SINGLE
Stawka: 5/10
piłka nożna Sassuolo - Juventus
Rodzaj typu: Both To Score / Over 2,5 | Kurs: 1.83 4/5