Tutoriale bukmacherskie - poradnik bukmacherski

Formuła 1, który bukmacher ma najlepszą ofertę?

Udostępnij:
FacebookTwitter

Najlepsza oferta, najwyższe kursy i wiarygodni bukmacherzy to trzy podstawowe elementy, które charakteryzują najlepszego bukmachera.

Zakłady na formułe 1

Wprowadzenie

Do napisania artykułu skłoniły nas liczne zapytania o ten piękny sport. Gdzie grać, który bukmacher jest wiarygodny? W gąszczu firm internetowych czasami ciężko wybrać tego, który zapewni nam dobry serwis i jesteśmy pewni, że nasze pieniądze i dane są bezpieczne. Staraliśmy się wybrać najlepszych i najbardziej wiarygodnych na rynku.

Formuła 1 to bardzo popularny sport motorowy przede wszystkim w Wielkiej Brytanii, Włoszech, Niemczech i Hiszpanii, Brazylii a także w Azji. Cieszy się też sporym zainteresowaniem w krajach skąd pochodzą kierowcy. Najwięcej zakładów na Formułę 1 stawianych jest u wiodących bukmacherów brytyjskich: Bet365, Paddy Power, BetVictor, Ladbrokes, Coral a także w skandynawskim Unibet. Oferta jest bardzo dobra i co ważne dla wielu ze względu na popularność, limity są bardzo wysokie.

Przedstawimy firmy bukmacherskie, które przodują w zakładach sportowych na Formułę 1.

 • Bet365 – lider przyjmowania zakładów sportowych na świecie. Praktycznie każdy oferowany zakład u innych bukmacherów jest także dostępny w Bet365. Świetna aplikacja live, za którą firma co roku zgarnia najważniejsze nagrody. Bardzo wysokie limity na „single”. Bez sprawdzania tradera nawet 10 000 – 15 000 USD.
   
 • Betvictor – jak przystało na solidnego brytyjskiego bukmachera jest sporo opcji do obstawiania na Formułę 1. Wiele graczy chwali sobie aplikacje live.
   
 • Paddy Power – bukmacher brytyjski znany z niekonwencjonalnych i najbardziej kreatywnych akcji marketingowych. Praktycznie każdy rodzaj zakładu dostępny. Dodatkowo zakłady „HatTrick” - najszybszy w kwalifikacjach + najszybsze okrążenie + zwycięstwo wyścigu (dostępne także w Ladbrokes).
   
 • Unibet –  bukmacher, który jest jednym z najbardziej popularnych bukmacherów internetowych skierowany na rynki skandynawskie oraz Europę środkowo- wschodnią. Ostatnio zgarnia wiele nagród  między innymi operatora roku 2015 przyznawaną przez International Gaming Awards. Jak przystało na jednego z lidera kilku rynków oferta na Formułę 1 jest bardzo dobra.
   
 • Bovada – bukmacher skierowany na rynek amerykański. W Europie znany jako Bodog, a w Azji jako Bodog88. Bukmacher posiada podstawowe zakłady na Formułę 1.
   
 • Skybet – solidny brytyjski bukmacher, u którego znajdziesz praktycznie każdy zakład oferowany przez inne firmy. Tylko gracze z Wielkiej Brytanii, Irlandii, Finlandii, Wyspy Man i Wysp Normandzkich mogą otworzyć konto w Skybet.
   
 • Pinnacle Sports – ze względu na to, że bukmacher oferuje ogólnie najlepsze kursy na świecie, to warto sprawdzić kurs przed postawieniem. Niestety oferta Pinnacle jest bardzo uboga i oferują tylko zakłady na zwycięstwo w całym sezonie. Brak zakładów live na Formułę 1.
   
 • Bet-at-home – austriacki bukmacher ukierunkowany przede wszystkim na rynki Europy środkowej i środkowo-wschodniej. Kursy na Formułę 1 całkiem przyzwoite, choć ogólnie z innych dyscyplin bardzo przeciętne. Wielu użytkowników bardzo chwali sobie ofertę Bet-at-home oraz akcje promocyjne z wysokimi bonusami.
   
 • Ladbrokes – brytyjski bukmacher z dobrą ofertą na Formułę 1. Podobnie jak w Paddy Power, jest dostępna opcja „Hat Trick” Niestety gracze z wielu państw nie mogą założyć konta (min. Polska, Norwegia, Włochy, Kanada, Chiny, Chorwacja, Słowacja, Rosja, Ukraina, Japonia, USA, Francja,  Turcja, Rumunia, Bułgaria, Białoruś).

BetVictor oferta zakładów na Formułe 1

Unibet oferta zakładów na Formułe 1

Bet-at-home oferta zakładów na Formułe 1

Jakie są główne zakłady w Formule 1?

 • Mistrzostwo (outright) -  zwycięstwo w całym sezonie. Praktycznie większość bukmacherów ma na to ofertę.
   
 • Mistrzostwa Konstruktorów -  w każdym zespołów liczone są wyniki dwóch bolidów w całym sezonie. Dostępne  u liczących się bukmacherów.
   
 • Wygrana – (Race winner) – wygrana w pojedynczym Grand Prix. Dostępne u większości bukmacherów.
   
 • TOP 3 -  Miejsce w pierwszej trójce. Niestety nie każdy bukmacher oferuje ten zakład. Dostępne min. w Bet365,  Betvictor, Paddy Power, Unibet, Bet-at-home.
   
 • Zakończy w TOP 6 – kierowca ukończy wynik w pierwszej „szóstce”. Dostępne w Bet365, PaddyPower, Ladbrokes, Unibet, Betvictor.
   
 • Najszybsze okrążenie – dostępne w Bet365, Paddy Power, Ladbrokes, Unibet, Betvictor, Bet-at-home, Skybet, Coral
   

Poza podstawowymi zakładami, bukmacherzy prześcigają się w pomysłach oferując różne ciekawe zakłady.

Przykładowe: kwalifikacje różnica czasowa zwycięstwa,  samochód bezpieczeństwa na torze (tak/nie), najszybszy na treningu, najszybszy w kwalifikacjach, liczba sklasyfikowanych kierowców, pierwszy konstruktor, który kierowca nie ukończy wyścigu, różnica czasowa zwycięstwa, oba bolidy zdobędą punkty, head to head, zostanie sklasyfikowany, zwycięski samochód, pozycja startowa zwycięzcy, pierwszy kierowca, który nie ukończy wyścigu, narodowość zwycięzcy.

Generalnie trzeba bardzo pozytywnie przyjąć ofertę bukmacherów. Każdy miłośnik Formuły 1 znajdzie coś dla siebie. My przede wszystkim korzystamy z bukmacherów, u których istnieje możliwość obstawiania na żywo. Jest to najbardziej ekscytująca forma obstawiania zakładów sportowych i w wielu przypadkach najbardziej efektywna.

Wybierajmy tylko renomowane na rynku firmy!

Udostępnij:
FacebookTwitter

Napisz nowy komentarz

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.

Restricted HTML

 • Allowed HTML tags: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
 • Lines and paragraphs break automatically.
 • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Bonusy i promocje bukmacherskie

Bonusy Bukmacherskie

Przedstawiamy Wam aktualne, wybrane bonusy bukmacherskie oferowane przez bukmacherów online. Aby dowiedzieć się więcej o bonusach, odwiedź nasz poradnik bonusowy.

Darmowe typy

Darmowe typy bukmacherskie

W tym miejscu znajdziecie zawsze darmowe typy bukmacherskie, starannie wyselekcjonowane przez współpracujących z nami profesjonalnych typerów.

Aktualne darmowe typy
SINGLE
Stawka: 3/10
piłka nożna Vaduz - Aarau
Rodzaj typu: First half Both To Score | Kurs: 2.40 7/5
SINGLE
Stawka: 5/10
piłka nożna Sassuolo - Juventus
Rodzaj typu: Both To Score / Over 2,5 | Kurs: 1.83 4/5