Tutoriale bukmacherskie - poradnik bukmacherski

Piłka ręczna – których bukmacherów wybrać?

Udostępnij:
FacebookTwitter

Nie u wszystkich bukmacherów znajdziemy w ofercie piłkę ręczną. Sprawdź gdzie grać.

Zakłady na piłkę ręczną u bukmacherów

Gdzie obstawiać piłkę ręczną?

Piłka ręczna to niszowy sport i nie wszyscy bukmacherzy skupiają się na dobrej ofercie. Niestety ta dyscyplina popularna jest w zaledwie kilku państwach. Z tego względu zakładanie kont u wielu bukmacherów nie ma sensu. Według mnie w tym przypadku wystarczy 5-8 firm z najlepszą ofertą. Większość spotkań (zakładam ok. 60%) granych będzie u jednego bukmachera czyli Bet365. To zdecydowany lider zakładów sportowych na świecie. Oferuje największą ilość spotkań, a co ważne, wiele meczy dostępnych jest live. Ja jednak lubię „grzebać” i szukać dobrych kursów, co jest jednym z najważniejszych elementów w bukmacherce.  Faktem jest, że 80% bukmacherów nie jest zainteresowanych handballem,  10% firm mimo, że ma ofertę to trudno odnieść wrażenie, że wygląda to poważnie. Pozostałe 10% to ci, u których warto grać.

Planując budżet na granie piłki ręcznej 50% całości wpłacam do Bet365. Pozostałe 50% rozdzielam następująco.

5% zostaje wpłacone do Pinnacle Sports. To jest bukmacher, który ma słabą ofertę na handball, natomiast wyróżnia się  konkurencyjnymi kursami oraz limitami. Na dłuższą metę to wysokość kursów daje nam realny zysk, dlatego bardzo szanuję tego bukmachera. Podobne zdanie mają profesjonalni gracze związani nie tylko z piłką ręczną. Jeśli ktoś z Was jednak planuje zgarnąć także bonus startowy (freebet czy bonus pieniężny) to w Pinnacle się rozczaruje. Tutaj nie znajdziecie żadnego bonusa natomiast samym realnym profitem są najwyższe kursy w sieci, które pokrywają z nawiązką początkowe promocje.

Betvictor, Expekt, Unibet, Bet-at-home, 10bet, Betsson. U tych bukmacherów łącznie utrzymuję 45% budżetu. Raczej rozdzielam go po równo.  Dzięki ulepszeniu oferty coraz częściej stawiam u tych bukmacherów. Zdarza się, że ze względu na  niskie limity stawiam niższe kwoty u kilku bukmacherów.

Pewnie wielu z Was zada pytanie w takim razie jakim budżetem grać?

Ciężko odpowiedzieć na to pytanie. Według mnie optymalny to 2500 – 5000 Euro. Choć nic nie stoi na przeszkodzie, aby rozpoczynać grę z kwotą 500 Euro z zachowaniem podstawowej zasady, czyli  pojedynczy kupon nie powinien przekraczać 2-4% wartości całego budżetu. W przypadku „grubych graczy” gra samego handballa raczej nie przyniesie oczekiwanych rezultatów. Zbyt niskie limity u bukmacherów nie pozwalają grać średnio 1000 Euro na zakład.

Udostępnij:
FacebookTwitter

Napisz nowy komentarz

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.

Restricted HTML

  • Allowed HTML tags: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Bonusy i promocje bukmacherskie

Bonusy Bukmacherskie

Przedstawiamy Wam aktualne, wybrane bonusy bukmacherskie oferowane przez bukmacherów online. Aby dowiedzieć się więcej o bonusach, odwiedź nasz poradnik bonusowy.

Darmowe typy

Darmowe typy bukmacherskie

W tym miejscu znajdziecie zawsze darmowe typy bukmacherskie, starannie wyselekcjonowane przez współpracujących z nami profesjonalnych typerów.

Aktualne darmowe typy
COMBO
Stawka: 10/10
piłka nożna Serie A Winner
Rodzaj typu: Juventus | Kurs: 1.57 4/7
piłka nożna Bundesliga Winner
Rodzaj typu: Bayern | Kurs: 1.33 1/3
SINGLE
Stawka: 5/10
Czy ceremonia otarcia Igrzysk Olimpijskich w Tokio odbędzie się zgodnie z planem, tj. 24.07.2020?
Rodzaj typu: Nie | Kurs: 1.71 7/10