Tutoriale bukmacherskie - poradnik bukmacherski

Najlepsza oferta na skoki narciarskie

Udostępnij:
FacebookTwitter

Który z bukmacherów internetowych ma najlepszą ofertę na skoki narciarskie?

Zakłady na skoki narciarskie

Lista bukmacherów oferujących zakłady na skoki narciarskie

Popularność skoków narciarskich ogranicza się do kilku państw. Są to przede wszystkim Niemcy, Polska, Austria, Słowenia, Norwegia oraz Finlandia i na te rynki bukmacherzy przygotowują ofertę, choć trzeba przyznać, że nie za bogatą. Prześwietliliśmy wszystkich najważniejszych bukmacherów biorąc pod uwagę kilka ważnych elementów: wielkość oferty, wysokość kursów, zakłady na żywo, limity, promocje i bonusy. Wybraliśmy kilku, którzy naszym zdaniem stanęli na wysokości zadania. Artykuł powstał przed zawodami w Kuopio, dlatego za przykład weźmiemy te zawody.

1. Bet365
Bukmacher internetowy, który bezsprzecznie „króluje” jeśli chodzi o ofertę. Bet365 proponuje nam zakłady na zwycięstwo (limit ok. 800 EUR), czy dany zawodnik ukończy zawody na podium (tak,nie) – limit 180 EUR, zakłady head to head (180 EUR), H2H kto lepszy po pierwszym skoku (150 EUR), lider po pierwszym skoku (600 EUR).  Bet365 stosuje limity „ruchome” uzależnione od gracza, przez co nie jesteśmy w stanie określić jakie Wy będziecie mieli limity. Powyższe limity na przykładzie kilku graczy. Bet365 proponuje całkiem niezłe kursy, choć warto szukać, ponieważ często można znaleźć na rynku lepsze. Atutem są zakłady live, ale w porównaniu z piłką nożną czy koszykówką nie wygląda to tak dobrze.

Reasumując: Trudno rozpocząć przygodę z bukmacherką bez konta w Bet365. Ten potentat na rynku zakładów światowych zdominował przede wszystkim dyscypliny niszowe. W połączeniu z bonusem startowym w wysokości ok. 200 zł posiada najwyższą ilość zarejestrowanych graczy.

2. Bet-at-home
Austriacki bukmacher, który jest typowo ukierunkowany na Europę, a w szczególności na Niemcy, Austrię, Polskę, Słowenię, Rosję i Czechy dzięki czemu stara się, aby oferta na skoki narciarskie była także dostępna. Niestety nie jesteśmy w stanie podać dokładnych limitów, choć są często niższe niż w Bet365. Bet-at-home proponuje dość wysoki bonus startowy (często w granicach 100 EUR) czym przyciąga graczy.

Reasumując: Nie zawsze podobają nam się kursy wystawiane przez tego bukmachera. Niskie limity.

3. Unibet
Skandynawski bukmacher o dobrej pozycji na rynku. Posiada bogatą ofertę zakładów, można obstawiać skoki narciarskie. Unibet posiada zakłady na zwycięzcę, head to head, pierwsza szóstka. Mankamentem są limity, które mogą często nie być wyższe niż 100 EUR na zakład.

4. Betsson, Betsafe
To bukmacherzy pochodzący ze Szwecji. Proponują nam zakłady na zwycięstwo, H2H,  H3H, zakłady na top10. Limity niskie w granicach do 100 EUR. Oferują bonus startowy.

5. Pinnacle sports
Bukmacher legitymujący się najlepszymi kursami i stawkami, ale ze słabszą ofertą. Niestety limity w przypadku skoków narciarskich nie są imponujące. W przypadku zawodów w Kuopio tylko 180 EUR. Do wyboru mamy zakłady na zwycięstwo oraz zakłady H2H. Pinnacle nie oferuje żadnych bonusów i promocji. Brak zakładów live dla skoków narciarskich.

Reasumując

Jeśli zakłady sportowe traktujemy „na serio” to warto mieć kilka kont u różnych bukmacherów. Np. jeśli postawimy na zwycięstwo Prevca we wspomnianych zawodach w Kuopio to Pinnacle proponuje nam kurs 2,13, Betsson 2,10, Unibet 2,00, Bet-at-home 1,80, Bet365 1,85. Różnica procentowa dość znaczna, żeby skupiać tylko się na jednym bukmacherze. W tym przypadku najlepszy kurs oferuje Pinnacle, choć nie jest to regułą. W skali całego sezonu na samym wyborze najlepszych kursów możemy zaoszczędzić sporą sumkę.

Udostępnij:
FacebookTwitter

Napisz nowy komentarz

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.

Restricted HTML

  • Allowed HTML tags: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Bonusy i promocje bukmacherskie

Bonusy Bukmacherskie

Przedstawiamy Wam aktualne, wybrane bonusy bukmacherskie oferowane przez bukmacherów online. Aby dowiedzieć się więcej o bonusach, odwiedź nasz poradnik bonusowy.

Darmowe typy

Darmowe typy bukmacherskie

W tym miejscu znajdziecie zawsze darmowe typy bukmacherskie, starannie wyselekcjonowane przez współpracujących z nami profesjonalnych typerów.

Aktualne darmowe typy
SINGLE
Stawka: 5/10
piłka nożna Basel - Eintracht Frankfurt
Rodzaj typu: Both To Score / Over 2,5 | Kurs: 1.83 4/5
COMBO
Stawka: 5/10
piłka nożna Bayern Munich - Chelsea
Rodzaj typu: Over 2,5 | Kurs: 1.40 2/5
piłka nożna Manchester City - Real Madrid
Rodzaj typu: Over 2,5 | Kurs: 1.45 4/10