Tutoriale bukmacherskie - poradnik bukmacherski

Typowanie squasha

Udostępnij:
FacebookTwitter

Na temat squasha nie znajdziemy wiele informacji w internecie. W telewizji ta dyscyplina gości rzadko, w prasie także trudno znaleźć cokolwiek, dlatego bukmacherzy rzadko wystawiają kursy na squasha. Do tego limity są bardzo niskie i często nie przekraczają 100 EUR na pojedynczy zakład w opcji przedmeczowej. Na live wygląda to troszkę lepiej i np. w Bet365 singla można postawić za 500-1000 EUR. Nie jest to dyscyplina, na której można zarobić duże pieniądze, choć możemy uzyskać spore „value” względem bukmachera.

Zakłady na squash

Gdzie obstawiać i na co zwrócić uwagę?

Praktycznie można ograniczyć się do 3-4 bukmacherów. Najlepiej wygląda to w Bet365 i Unibet, gdzie jest możliwość obstawiania, a nawet oglądania na żywo. Poza tym Sbobet, Betsafe i Bwin.

Z doświadczenia wiem, że 80% graczy obstawia squasha w Bet365, gdzie oprócz największej liczby zakładów mamy także możliwość oglądania wielu pojedynków na żywo. Jednak nie możemy patrzeć, aż tak krótkowzrocznie i ograniczyć się do jednego bukmachera. Dla nas najważniejszy jest kurs i to on wyznacza gdzie postawimy zakład. W jednym przypadku bardziej opłaca się postawić w Betsafe czy Sbobet w innym w Bet365.

Bukmacher Unibet

Bukmacher Betsafe

Bukmacher Sbobet

Bukmacher Bwin

Jakie rodzaje zakładów proponują nam bukmacherzy?

Wygrana w meczu, zwycięstwo w secie, który z zawodników zdobędzie pierwszy w secie 1,3,5,7,9 pkt, handicap punktowy, suma punktów parzysty/nieparzysty, suma punktów w secie poniżej/powyżej. Zazwyczaj powyższe zakłady są dostępne tylko przy typowaniu na żywo. W opcji przedmeczowej oferta jest bardzo uboga i często zamyka się praktycznie w trzech rodzajach zakładów: zwycięstwo w meczu, handicap punktowy i suma punktów.

Podsumowując

Mało informacji wcale nie musi działać na naszą niekorzyść. Ważne, aby sam bukmacher też miał problem z ich uzyskaniem. Częste złe linie wystawiane u bukmacherów pokazują, że nie mają zbyt wielkiej wiedzy i to można wykorzystać. Squash nigdy nie będzie tak popularny jak koszykówka czy piłka nożna, dlatego „grube ryby” będą miały problemy z limitami. Dla mniejszych graczy dobra alternatywa zarabiania, choć trzeba naprawdę mocno siedzieć w squashu. Suche statystki to zdecydowanie za mało. Bukmacherzy biorą to samo pod uwagę.

Udostępnij:
FacebookTwitter

Napisz nowy komentarz

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.

Restricted HTML

  • Allowed HTML tags: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Bonusy i promocje bukmacherskie

Bonusy Bukmacherskie

Przedstawiamy Wam aktualne, wybrane bonusy bukmacherskie oferowane przez bukmacherów online. Aby dowiedzieć się więcej o bonusach, odwiedź nasz poradnik bonusowy.

Darmowe typy

Darmowe typy bukmacherskie

W tym miejscu znajdziecie zawsze darmowe typy bukmacherskie, starannie wyselekcjonowane przez współpracujących z nami profesjonalnych typerów.

Aktualne darmowe typy
SINGLE
Stawka: 3/10
piłka nożna Vaduz - Aarau
Rodzaj typu: First half Both To Score | Kurs: 2.40 7/5
SINGLE
Stawka: 5/10
piłka nożna Sassuolo - Juventus
Rodzaj typu: Both To Score / Over 2,5 | Kurs: 1.83 4/5