Tutoriale bukmacherskie - poradnik bukmacherski

U których bukmacherów można typować tenis stołowy?

Udostępnij:
FacebookTwitter

Niełatwo jest o dobrą ofertę w tenisa stołowego. Zobacz, u których bukmacherów warto mieć konto.

Zakłady na tenis stołowy

Bukmacherzy u których warto typować tenis stołowy

Niestety, tylko nieliczni bukmacherzy mają ofertę na tenis stołowy. Dlatego często granie u jednego bukmachera to za mało ze względu na różnice kursowe. Wybraliśmy żelazną czwórkę  bukmacherów, którzy mają najlepszą i najszerszą ofertę.  Oczywiście i limity i oferta nie może się równać z tą dostępną dla piłki nożnej czy koszykówki. Jeśli bukmacher posiada choć 2 lub 3 rodzaje zakładów to już jest bardzo dobrze.

Bez dwóch zdań liderem jest firma Bet365.
Oferta zawiera zakłady na zwycięstwo, sumę punków i handicap na sety. Dodatkowo o wiele więcej rodzajów zakładów dostępnych jest podczas trwania meczu na live. Dużym atutem Bet365 jest to, że wiele spotkań  możemy oglądać na żywo przez ich telewizję.

Drugi bukmacher, który ma w swojej ofercie tenis stołowy to Bet-at-home. Trzeba przyznać, że w wielu przypadkach można znaleźć ciekawe kursy. Austriacki bukmacher postawił na szeroką ofertę z różnych sportów, nawet tych niszowych. W pełni wypłacalna i popularna firma  na rynku europejskim.

BetVictor to bukmacher, który zaskakuje pozytywnie. Ostatnio coraz więcej meczy pojawia się na live, co jest alternatywą dla Bet365. Bukmacher ma dość niskie limity, więc dla „grubszych graczy” może być jako oferta na dokładkę.

Redbet to bukmacher warty uwagi. Posiada większość spotkań oferowanych na rynku, a poza tym wprowadził zakłady live i to nawet w  turniejach nie najwyższej rangi. Zakłady na żywo oferowane przez Redbet są na dość wysokim poziomie.

Udostępnij:
FacebookTwitter

Napisz nowy komentarz

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.

Restricted HTML

  • Allowed HTML tags: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Bonusy i promocje bukmacherskie

Bonusy Bukmacherskie

Przedstawiamy Wam aktualne, wybrane bonusy bukmacherskie oferowane przez bukmacherów online. Aby dowiedzieć się więcej o bonusach, odwiedź nasz poradnik bonusowy.

Darmowe typy

Darmowe typy bukmacherskie

W tym miejscu znajdziecie zawsze darmowe typy bukmacherskie, starannie wyselekcjonowane przez współpracujących z nami profesjonalnych typerów.

Aktualne darmowe typy
COMBO
Stawka: 10/10
piłka nożna Serie A Winner
Rodzaj typu: Juventus | Kurs: 1.57 4/7
piłka nożna Bundesliga Winner
Rodzaj typu: Bayern | Kurs: 1.33 1/3
SINGLE
Stawka: 5/10
Czy ceremonia otarcia Igrzysk Olimpijskich w Tokio odbędzie się zgodnie z planem, tj. 24.07.2020?
Rodzaj typu: Nie | Kurs: 1.71 7/10