Tutoriale bukmacherskie - poradnik bukmacherski

U którego bukmachera obstawiać tenis ziemny?

Udostępnij:
FacebookTwitter

Podstawą obstawiania jest trafny wybór bukmachera. Mimo, że tenis ziemny jest tak popularnym sportem, że każdy bukmacher ma go w swojej ofercie, to wybór nie jest łatwy.

Zakłady na tennis

Kryteria przy wyborze bukmachera

Główne kryteria, którymi kierowaliśmy się w wyborze:

  1. Wysokość oferowanych kursów.
  2. Szeroka oferta (ważne w przypadku gdy chcemy grać także niszowe turnieje).
  3. Limity (niestety wielu bukmacherów, nawet tych bardzo dobrze znanych, daje niskie limity na wiele spotkań).
  4. Wypłacalność bukmachera.

Bukmacherzy z ofertą tenisową

Poniżej postaramy się się przedstawić kilku wiodących bukmacherów, bez których praktycznie szanse wygrania w długim terminie równają się zeru. Nie biorę pod uwagę czynnika jakim jest szczęście, a wiedzę. Ogólnie profesjonalni gracze wyznają zasadę, że „szczęście w bukmacherce równa się zeru”.

1. Niekwestionowanym liderem przyjmowania zakładów jest Bet365. To tutaj znajdziesz największą liczbę spotkań do obstawiania. Nie tylko szlagiery i najważniejsze światowe turnieje, ale także ITTF-y, na których można zarobić najwięcej. Poza tym, co ważne, oferta spotkań live przewyższa kilkukrotnie każdego innego bukmachera. To tu profesjonalni gracze wyławiają perełki z niszowych turniejów. Praktycznie każdy gracz posiada u nich konto. Dodatkowym plusem bukmachera jest możliwość oglądania sporej ilości spotkań na żywo i reagowania w zależności od sytuacji.

2. Pinnacle Sports to bukmacher typowy dla profesjonalnych graczy, gdzie można grać za wysokie kwoty. Posiada najwyższe kursy w sieci na tenisa i mimo, że nie ma bonusa startowego to i tak jeśli planujesz grać, a  nie tylko nastawić się na bonus, to jest warty wyboru. Z tenisa dostępne są wszystkie poważne turnieje, co ważne z dużą ilością handicapów. Mankamentem jest brak niszowych turniejów, co zapewne spowodowane jest wysokimi limitami i obawą przed  „zaskakującymi rozstrzygnięciami”. Pinnacle Sports przeznaczony jest raczej dla graczy, który grają jedno spotkanie na kuponie.

3. Sbobet – bardzo podobny do PinnacleSports. Tez nie limitują graczy, mają podobną ofertę. Firma azjatycka, która bije na głowę większość bukmacherów z Europy. Sbobet ukierunkowany jest na graczy, którzy grają single (jeden mecz na kuponie) i przede wszystkim handicapy.

4. Unibet – Jeszcze kilka lat temu trudno było znaleźć Unibet w czołówce. Firma jednak szybko się rozwinęła i dzięki dobrej ofercie, także live betting i możliwości oglądania wielu spotkań na żywo co roku otrzymuje wyróżnienia. Tenis to jeden z priorytetów dla tego bukmachera, dlatego dla graczy przygotowują wiele promocji i bonusów. Nie zawsze wysokie limity.

5. Betfair – giełda zakładów gdzie na tenis znajdziemy dobrą ofertę. Wielu graczy szybko się zniechęca ze względu na bardziej skomplikowany interfejs, ale nie do końca można się z tym zgodzić. Jeśli chcemy uprawiać trading to jak najbardziej wymaga to poświęcenia trochę czasu, żeby to opanować, natomiast w przypadku normalnej gry jest to całkiem proste. Mankamentem Betfair jest skomplikowany system prowizyjny, który dla graczy mających małe obroty może wynosić od 5-6,5 % od wygranego zakładu. Ogólnie wysokie kursy, ale po odjęciu prowizji może się okazać, że oferta nie musi być tak atrakcyjna.  Oferta Betfair raczej dla dużych graczy, którzy obrotem będą w stanie obniżyć prowizję przynajmniej o połowę.

Udostępnij:
FacebookTwitter

Napisz nowy komentarz

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.

Restricted HTML

  • Allowed HTML tags: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Bonusy i promocje bukmacherskie

Bonusy Bukmacherskie

Przedstawiamy Wam aktualne, wybrane bonusy bukmacherskie oferowane przez bukmacherów online. Aby dowiedzieć się więcej o bonusach, odwiedź nasz poradnik bonusowy.

Darmowe typy

Darmowe typy bukmacherskie

W tym miejscu znajdziecie zawsze darmowe typy bukmacherskie, starannie wyselekcjonowane przez współpracujących z nami profesjonalnych typerów.

Aktualne darmowe typy
COMBO
Stawka: 10/10
piłka nożna Serie A Winner
Rodzaj typu: Juventus | Kurs: 1.57 4/7
piłka nożna Bundesliga Winner
Rodzaj typu: Bayern | Kurs: 1.33 1/3
SINGLE
Stawka: 5/10
Czy ceremonia otarcia Igrzysk Olimpijskich w Tokio odbędzie się zgodnie z planem, tj. 24.07.2020?
Rodzaj typu: Nie | Kurs: 1.71 7/10