Tutoriale bukmacherskie - poradnik bukmacherski

Internetowe zakłady bukmacherskie

Udostępnij:
FacebookTwitter

Rozwój telekomunikacji i informatyki sprawił, że graczom dano możliwość wnoszenia zakładów przez internet. Pierwszy zakład przez sieć został wniesiony już w 1972 roku w Kanadzie. Ponad dwadzieścia lat później internet opanował tę branżę...

internetowe zakłady bukmacherskie

Internetowe zakłady bukmacherskie

Największy "boom" jeśli chodzi o rozwój bukmacherów internetowych rozpoczął się w 1997 roku i trwa po dzień dzisiejszy. Pierwszymi firmami które weszły na rynek internetowy w języku polskim są Expekt w 1999r. i Unibet. Trzecią firmą został Betclic, który aktualnie razem z Expektem i Bet-at-home jest jednym z najbardziej popularnych bukmacherów online wśród polskich graczy. Sukces ten zawdzięczają znakomitej ofercie kursowej i ciekawych promocjach. Nie można zapomnieć o Sportingbet i bardzo prężnie zyskującym sympatię polskich graczy Bet365, którzy jeśli chodzi o zakłady na żywo prezentują się wręcz rewelacyjnie. Internetowe zakłady dają nam możliwośc wnoszenia kuponów bukmacherskich o każdej porze dnia, z każdego miejsca na świecie, gdzie tylko możemy znaleźć komputer i dostęp do Internetu. Od kilku lat już nie musimy nawet "stukać" na komputerze, aby mieć dostęp do typowania online, wystarczy nam komórka, a w niej możłiwość przeglądania internetu. 

Aby rozpocząć grę przez internet musimy najpierw wybrać firmę w której chcemy się zakładać, a następnie przejśc darmową rejestracje konta gracza podając dane osobiste, kontaktowe (jeżeli nie posiadacie 18 lat nie zmyślajcie danych - później będziemy mieć problem aby się z tego wykręcić i możemy zostać 'zbanowani'), oczywiście wg. prawa na Świecie musimy mieć ukończone 18 lat aby grać, są firmy które ostro tego przestrzegają. Kiedy już jesteśmy zarejestrowani musimy wpłacić pieniądze na konto gracza do bukmachera którego wybraliśmy (więcej o wpłatach). Jeżeli wybierzemy bukmachera sprawdzonego, pewnego z licencjami międzynarodowymi będziemy wykonywać bezpieczne wpłaty szyfrowane metodą SSL. Zakłady przez internet są bezpieczne, większość firm bukmacherkich kodują swoje strony w 128 bitowym zabezpieczeniu, tak jak banki online. Prawie nie możliwe jest włamanie się do takiego bukmachera i na konto gracza o ile  postępujemy zgodnie z zasadami bezpieczeństwa.

Korzyści z zakładania się przez Internet

Poniżej przedstawiamy wam również plusy zakładania się z bukmacherem poprzez internet.

 •     możemy wnosić zakłady 24 godziny na dobę,
 •     często wyższe kursy, szersza oferta zakładów;
 •     możliwość gry zdarzeń singlowych;
 •     łatwość obsługi i rozbudowane statystyki;
 •     zakłady można wnosić bez potrzeby wychodzenia z domu;
 •     minimalna stawka na zakład zaczyna się od 10 € centów;
 •     możliwośc typowania spotkań w trakcie ich trwania - Live betting;
 •     możliwośc wnoszenia zakładu przez komórkę - Zakłady WAP;
 •     możliwość obejrzenia transmisji spotkań sportowych na żywo u wybranych bukmacherów;
Udostępnij:
FacebookTwitter

Napisz nowy komentarz

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.

Restricted HTML

 • Allowed HTML tags: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
 • Lines and paragraphs break automatically.
 • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Bonusy i promocje bukmacherskie

Bonusy Bukmacherskie

Przedstawiamy Wam aktualne, wybrane bonusy bukmacherskie oferowane przez bukmacherów online. Aby dowiedzieć się więcej o bonusach, odwiedź nasz poradnik bonusowy.

Darmowe typy

Darmowe typy bukmacherskie

W tym miejscu znajdziecie zawsze darmowe typy bukmacherskie, starannie wyselekcjonowane przez współpracujących z nami profesjonalnych typerów.

Aktualne darmowe typy
SINGLE
Stawka: 3/10
piłka nożna Vaduz - Aarau
Rodzaj typu: First half Both To Score | Kurs: 2.40 7/5
SINGLE
Stawka: 5/10
piłka nożna Sassuolo - Juventus
Rodzaj typu: Both To Score / Over 2,5 | Kurs: 1.83 4/5