Tutoriale bukmacherskie - poradnik bukmacherski

LIVE BETTING - typowanie na żywo

Udostępnij:
FacebookTwitter

Livebetting - czyli typowanie zakładów w trakcie spotkania daje typerowi ogromne możliwości. Doświadczeni gracze potrafią po kilkunastu minutach spotkania przewidzieć, jaki będzie jego dalszy przebieg i dzięki temu postawić szkuteczny zakład bukmacherski.

LIVE BETTING - typowanie na żywo

Wstęp do zakładów Live

Od czasu mojego ostatniego tekstu na temat typowania LIVE, czyli wnoszenia zakładów sportowych na żywo zmieniło się bardzo wiele. Można powiedzieć, że rewolucji wielkiej nie ma, jeśli chodzi o same kwestie techniczne zakładania się LIVE, tylko liczba meczów oferowanych przez internetowych bukmacherów drastycznie skoczyła w górę. To, co było oferowane w Unibet i Bet365  jest już w ofercie większości znanych firm bukmacherskich. 

Dodatkowo rozwinęła się opcja transmisji meczów na żywo w przeglądarce, w czym Bet365, jak i Unibet dominują. Bet365 i Betsafe oferują transmisje z prawie identycznych lig i sportów (w tym np. Serie A, i Ekstraklasę niestety tylko pokazywaną poza granicami naszego Państwa. Bet365 jak na prekursora przystało wyznacza nowe trendy i dodatkowo swoją ofertę poszerzył o: ligę niemiecką oraz portugalską.

Na czym polegają zakłady na żywo?

To, co nie bardzo możliwe jest u naziemnego bukmachera, Internetowi bukmacherzy oferują już od dość dawna. Mowa o wnoszeniu zakładów w trakcie trwania zdarzeń sportowych. Zakłady LIVE są na pewno nie lada atrakcją i niesamowicie emocjonujące. Wiele internetowych firm bukmacherskich oferuje ten typ zakładów proponując przy tym duży wybór. Jest to tak naprawdę podwójnie emocjonujące bo z jednej strony możemy oglądać w danej chwili mecz, a z drugiej w danym momencie wnieść kupon np. ile rzutów różnych będzie w pierwszej połowie? Czy powyżej pięciu czy poniżej, która z drużyn pierwsza strzeli gola? Która z drużyn będzie prowadziła po pierwszej połowie spotkania? Jest ich naprawdę wiele i nie sposób wszystkich wymienić.

Poradnik typera - jak ograć bukmachera w zakładach na żywo?

Zakłady na żywo polegają na tym, że bukmacher zmienia kursy w czasie rzeczywistym, zależnie od tego, co się dzieje na "arenie sportowej". Jeśli typujemy mecz piłki nożnej i rozpoczyna się akcja np. "sam na sam", która grozi zmianą wyniku, zakłady na obie drużyny są zablokowywane aż do czasu aż na boisku się trochę nie uspokoi. Kiedy pada gol, kursy na zakłady zmieniają się. Często bukmacher może się mylić, co do wielkości kursów, które ustanawia, jako, że nie ma zbyt dużo czasu na zastanowienie się nad nimi. Jest to dla nas bardzo korzystne, kiedy typujemy i oglądamy transmisję zdarzenia sportowego w telewizji przy odrobinie szczęścia możemy wyłapać taki błąd i to wykorzystać.

 Jakie wrażenia i korzyści dają nam zakłady na żywo?

 • możliwość obstawiania spotkania sportowego w czasie jego trwania - to, co najważniejsze:)
 • możliwość typowania zakładu wtedy, kiedy spóźnimy się wnieść kupon przed meczem,
 • jeszcze większe emocje towarzyszące w czasie oglądania relacji, a również wtedy, kiedy tego nie robimy tylko śledząc wyniki na żywo w Internecie,
 • możemy 'przyłapać' bukmachera na błędzie kursowym lub inaczej wykorzystać dobry kurs bukmachera.

Jakie techniczne możliwości daje nam LIVE BETTING?

 •  zazwyczaj bardzo duża oferta zakładów na dane spotkanie live,
 •  możemy tworzyć wielokrotne kupony AKO, nie tylko pojedyncze,
 •  możemy oglądać mecz w opcji transmisji online,
 •  możemy w czasie typowania czatować z innymi użytkownikami danego bukmachera, (jeśli ta opcja występuje u niego),
 •  typować nawet do 90 minuty spotkania.

Którzy bukmacherzy oferują najlepsze zakłady na żywo?

Tu już wiele się zmieniło, tak jak pisałem na wstępie. Polecam bardzo szczególnie firmę Bwin, w której oprócz typowania znajdziecie również wiele innych opcji. Kolejnymi będą takie firmy jak Bet365, no i oczywiście Unibet, który również oferuje dużą liczbę spotkań jak i opcje transmisji meczów na żywo.

Innymi bukmacherami wartymi uwagi są: Betsson wszystkie najważniejsze szlagiery piłki nożnej, duża oferta na ligi skandynawskie, tenis ziemny i inne sporty. Unibet - wszystkie szlagiery kolejek, ważniejsze turnieje i światowe ligi - po kilkanaście a nawet kilkadziesiąt zdarzeń sportowych dziennie.

Udostępnij:
FacebookTwitter

Napisz nowy komentarz

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.

Restricted HTML

 • Allowed HTML tags: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
 • Lines and paragraphs break automatically.
 • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Bonusy i promocje bukmacherskie

Bonusy Bukmacherskie

Przedstawiamy Wam aktualne, wybrane bonusy bukmacherskie oferowane przez bukmacherów online. Aby dowiedzieć się więcej o bonusach, odwiedź nasz poradnik bonusowy.

Darmowe typy

Darmowe typy bukmacherskie

W tym miejscu znajdziecie zawsze darmowe typy bukmacherskie, starannie wyselekcjonowane przez współpracujących z nami profesjonalnych typerów.

Aktualne darmowe typy
SINGLE
Stawka: 5/10
piłka nożna Atalanta - PSG
Rodzaj typu: Both To Score / Over 2,5 | Kurs: 1.73 3/4
SINGLE
Stawka: 5/10
piłka nożna RB Leipzig - Atl. Madrid
Rodzaj typu: Atletico awans | Kurs: 1.75 3/4