Wpadki pewniaków

Kolejna wpadka Realu na Santiago Bernabeu i płacz tysięcy typerów.

Udostępnij:
FacebookTwitter

Real Madryt sensacyjnie zremisował na swoim stadionie z III-ligowym Fuenlabrada w 1/16 finału Pucharu Króla. Dajemy sobie rękę uciąć, że mnóstwo typerów postawiło na Królewskich, mimo że kursy na ich wygraną były żenująco słabe. Z drugiej strony, gracze którzy obstawili niespodziankę wygrali majątek!

  • Sensacja na Bernabeu - Real remisuje z Fuenlabrada!

Gracze Realu robią wszystko co w ich mocy, aby na stałe zagościć w naszym dziale największych wpadek. Tym razem sensacyjnie zremisowali na swoim terenie z III-ligowym Fuenlabrada i choć zagrali bez większości podstawowych graczy, zebrali całkowicie zasłużoną porcję gwizdów od swoich kibiców. Chcielibyśmy również usłyszeć komentarze typerów, którzy postawili u bukmachera na pewną wygraną Królewskich.

Mimo że kursy zaproponowane przez firmy bukmacherskie na zwycięstwo Realu były wyjątkowo kiepskie, to i tak wielu graczy dodało to spotkanie do swoich kuponów, bo przecież Królewscy nie powinni potknąć się u siebie z III-ligowcem. Wygraną gospodarzy bukmacher Fortuna wycenił na 1.05, podczas gdy kurs na remis wynosił 12.00 (serwis Totolotek proponował odpowiednio 1.04 i 11.25). Bukmacherzy nie mieli również wątpliwości co do tego, że będziemy świadkami festiwalu strzeleckiego - zakład na Over 2,5 gola wart był w Fortunie 1.14 (generalnie nie pomylili się, jednak coś nam podpowiada, że liczyli raczej na kilka trafień gospodarzy).

Niezłe pieniądze można było wygrać wspierając gości handicapami azjatyckimi. Zakład na AH (+3,5) wyceniono w Totolotku na 1.60, opcję AH (+2,5) na 2.20, natomiast handicap AH (+1,5) wart był aż 4.10!

Najprzyjemniejszy wieczór mieli jednak typerzy, którzy postawili “łamańca” w Fortunie oraz zakład na Correct Score u bukmachera Totolotek. Prowadzenie gości do przerwy i remis w całym meczu Fortuna wyceniła na 55.00, z kolei wynik 2:2 w Totolotku wart był aż 24.00.

Udostępnij:
FacebookTwitter

Napisz nowy komentarz

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.

Restricted HTML

  • Allowed HTML tags: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Bonusy i promocje bukmacherskie

Bonusy Bukmacherskie

Przedstawiamy Wam aktualne, wybrane bonusy bukmacherskie oferowane przez bukmacherów online. Aby dowiedzieć się więcej o bonusach, odwiedź nasz poradnik bonusowy.