Wpadki pewniaków

Manchester City sensacyjnie odpada z Pucharu Anglii i psuje setki kuponów bukmacherskich

Udostępnij:
FacebookTwitter

Gigantyczna sensacja w Pucharze Anglii - Manchester City przegrywa w Wigan i odpada z dalszej rywalizacji. Typerzy, którzy wspierali kopciuszka w swoich zakładach wygrali majątek.

  • City za burtą! Setki kuponów bukmacherskich w koszu!

Faworyt przed tym meczem mógł być tylko jeden, a większość kibiców i typerów zastanawiała się nad rozmiarami wygranej gości. The Citizens kroczą od zwycięstwa do zwycięstwa, ich terminarz w najbliższych dniach nie jest jakoś specjalnie napięty, z kolei Wigan to zespół z League One, czyli z… trzeciego poziomu rozgrywkowego!

A jednak! Wigan ograło grający w mocnym zestawieniu Manchester i wyrzuciło ten zespół za burtę FA Cup. Kto na takim rozwiązaniu stracił, a kto wygrał? Przekonajmy się.

  • Typerzy byli zgodni - City musiało to wygrać!

Podejrzewamy, że 95% zakładów przed tym meczem szło w kierunku The Citizens. I trudno się dziwić. Bukmacher Fortuna następująco ocenił szanse obu zespołów przed tym meczem - wygrana gości 1.14, remis 9.00, natomiast zwycięstwo Wigan warte było aż 17.00. Sporo można było zarobić obstawiając nawet opcję 1X - kurs zaproponowany przez Fortunę na taką ewentualność wynosił aż 5.90. Awans Wigan wyceniony został z kolei na 9.00, podczas gdy za promocję City można było pomnożyć swoje środki po kursie 1.03!!! Prawdziwy majątek zgarnęli gracze, którzy postawili w Fortunie zakład na remis do przerwy i wygraną Wigan w całym meczu - taka opcja warta była aż 44.00

Aby dopełnić skali sensacji, rzućcie okiem na pomeczowe statystyki (nie zapominajmy, że od 45 minuty City grało w dziesiątkę).

17%

Posiadanie piłki

83%

4

Strzały

27

0

Rzuty rożne

15

183

Podania

845

 

Udostępnij:
FacebookTwitter

Komentarze

Avatar

angielska piłka jest zdecydowanie najlepsza na świecie. Każdy kto twierdzi inaczej, nie ma pojęcia o czym mówi. Największe pieniądze, największe gwiazdy, najlepsze stadiony i kibice.

Avatar

takie coś to tylko w piłce się może zdarzyć. Nie do pomyślenia w koszykówce, siatce czy ręcznej. I dlatego piłarze zarabiają miliony, a ręczni dorabiają na starość jako portierzy!

Napisz nowy komentarz

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.

Restricted HTML

  • Allowed HTML tags: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Bonusy i promocje bukmacherskie

Bonusy Bukmacherskie

Przedstawiamy Wam aktualne, wybrane bonusy bukmacherskie oferowane przez bukmacherów online. Aby dowiedzieć się więcej o bonusach, odwiedź nasz poradnik bonusowy.